Прес-конференція, присвячена благодійному світському заходу “Шляпная вечеринка”
Прес-конференція відбудеться 25 квітня о 18.30.
Місце проведення: ресторан мюзік-хол “Градецький”
Після прес-конференції ви матимете можливість відвідати “Шляпную вечеринку”. Ведуча вечора – епатажна Катя Осадча, яка привезе до Чернігова свою знамениту колекцію брендових капелюшків. За свою кар’єру, телезіpка змінила їх понад 700. В її колекції капелюшки у вигляді квітів, меблів, тварин, взуття. У фешн-показі прийматимуть участь видатні жінки міста. Ресторан “Gradeckiy” перетвориться цього вечора на райський сад, сповнений звуків чудесної музики, квітів, вишуканих страв, чудових робіт флористів-декораторів та парикмахерів-стилістів.
Дресс-код заходу – капелюшок. Власник самого оригінального – отримає призи від спеціального спонсора туристичної фірми “Окмі тур” та Генерального спонсора “КарЦентра” – офіційного дилера “Nissan” у Чернігові.
Частина коштів, зібраних від продажу квитків та благодійного аукціону, продажу оригінального капелюшка від програми “Світське життя” з Катериною Осадчою, підуть на придбання високочастотного електрохірургічного препарату “Надія-2” та будівельних матеріалів для розширення інтенсивної терапії новонароджених Чернігівської обласної дитячої лікарні.
Час проведення “Шляпной вечеринки”: 19:00, 25 квітня 2012 року. Вхід за запрошеннями.
Попередня акредитація журналістів для участі в прес-конференції та отримання запрошень на захід відбудеться в Експертному клубі “Чиста політика”: вул. Полуботка, 6-А, тел. 97-36-38, e-mail: politika-cn@ukr.net
Не зволікайте! Кількість місць обмежена.
Останні новини Чернігівщини
«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23
Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.
СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19
Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.
48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16
Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.
Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06
У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.
У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04
У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.