Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 13:58:02

Презентація об’єкту "Будинок на Єськова"

20.07.2016   10:00Агенцiя

Презентація «Будинку на Єськова», що зводиться  у сучасному «еко-форматі», відбудеться в середу, 20 липня, о 10.00 в медіа-центрі «Моє місто» за адресою: пр. Миру, 33 (готель «Україна», конференц-зала на ІV поверсі).
 
Учасники презентації:
- Олексій Коваль, заступник голови правління ПрАТ ФК «Княгиня Ярославна»;
- Геннадій Лисков, представник команди менеджерів з продажу;
- Павел Гуцало, представник компанії-забудовника.
 
Під час презентації журналісти отримають інформацію за напрямками:
- Приклади реалізованих проектів компанії «Княгиня Ярославна» у різних містах України та в Чернігові зокрема;
- Характеристика новобудови «Будинок на Єськова» (технології будівництва, площа та планування квартир, вартість квадратного метру житла, енергоефективність, автономне опалення, лічильники тощо);
- Чому «Будинок на Єськова» має «еко-формат» і які переваги це надає майбутнім власникам квартир?
- Кому в першу чергу може бути цікава ця пропозиція, цільова аудиторія проекту? Чи існує можливість придбати житло в розстрочку?
- Хто займається продажем квартир?
- Хто чи що гарантує безпеку коштів вкладників?
- Які додаткові бонуси отримає клієнт-покупець?
- Чи має цей проект соціальну складову?
 
Завершення будівництва заплановане на кінець 2016 року, тож поспішайте стати власником житла економ-класу в мальовничому куточку Чернігова!

Увага! Для участі у презентації просимо завчасно акредитуватися
за тел.: 066-304-89-87 чи 097-087-00-10 або листом на нашу адресу:  My-city@media-center.net.ua

Останні новини Чернігівщини

 «Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу

«Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу 12:10

До жовтня 2027 року на Чернігівщині триватиме впровадження ІІ фази програми «Партнерство за сильну Україну». Йдеться, зокрема, про швидке реагування на надзвичайні ситуації, відновлення соціальної інфраструктури, стабільну роботу підприємств житлово-комунального господарства та підтримку економічної стійкості.

російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині

російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині 12:08

Сьогодні вранці російські дрони атакували Прилуцьку міську раду та податкову у Новгород-Сіверському.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:01

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові 11:58

З 30 березня до 04 квітня у Львові відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед спортсменів 2006 року народження та молодших.

Дві срібні нагороди Олександра Лісогора на Континентальному кубку SLAVIC CUP у Словаччині

Дві срібні нагороди Олександра Лісогора на Континентальному кубку SLAVIC CUP у Словаччині 11:57

З 28 до 29 березня у Словаччині відбувся Континентальний кубок з лижних гонок SLAVIC CUP (міжнародні змагання FIS).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини