На зв’язку з громадськістю керівник відділу внутрішньої безпеки Головного управління ДФС у Чернігівській області
Головне управління ДФС у Чернігівській області 11 липня поточного року з 11-00 до 12-00 години проводитиме сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з питань протидії корупції в податкових та митних органах.
Протягом години на зв’язку з громадськістю буде начальник відділу внутрішньої безпеки Головного управління ДФС у Чернігівській області Мисенко Олексій Олександрович.
Із запитаннями та повідомленнями про можливі факти вимагання неправомірної вигоди звертайтеся за телефоном: 652-323.
Останні новини Чернігівщини
Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44
Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.
СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02
Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.
Чернігівщина прийняла учасників навчального туру від EdUP 11:07
Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту днями став майданчиком для ще одного етапу освітньої Каруселі від проєкту EdUP.
Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 10:45
Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.
«єВідновлення» на Чернігівщині: комісії громад дистанційно обстежили близько 70 зруйнованих осель на територіях активних бойових дії 10:23
Днями на брифінгу у медіацентрі ОВА йшла мова про поточні результати програми «єВідновлення» на Чернігівщині.