Прес-конференція "В Чернігові готують масові фальсифікації виборів 17 липня"
11 липня народні депутати, громадські активісти та журналісти зберуться у Чернігові для викриття брудних схем підкупу голосів виборців на проміжних виборах народних депутатів у Чернігові 17 липня 2016 року.
План дій активістів на 11 липня 2016 року:
10:00 – відвідання Чернігівського відділення поліції (м. Чернігів, просп. Перемоги, 74) з метою збору інформації щодо розслідування фактів використання незаконних методів агітації та підготовки підкупу голосів виборців на виборах в Чернігові 17 липня 2016 р.;
11:00 – відвідання Чернігівського відділення прокуратури (м. Чернігів, вул. Шевченка,1) з метою збору інформації щодо розслідування фактів використання незаконних методів агітації та підготовки підкупу голосів виборців на виборах в Чернігові 17 липня 2016 р.;
13:30 – прес-конференція (Громадський прес-центр «Ініціатива», м. Чернігів, вул. Шевченко 46, оф. 18) для розкриття фактів використання незаконних методів агітації та підготовки підкупу голосів виборців на виборах в Чернігові 17 липня 2016 р.;
В прес-конференції та заходах візьмуть участь:
- Чумак Віктор – народний депутат України;
- Новак Наталія – народний депутат України;
- Давід Сакварелідзе, екс-заступник генпрокурора України
- Віталій Касько, екс-заступник генпрокурора України
- Володимир Козленко – представник громадянської платформи "Нова країна".
Запитання за телефоном: +38063-255-79-49 – Костеж Сергій.
Останні новини Чернігівщини
Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06
Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».
Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43
28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.
Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40
В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.
СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30
Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.
Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29
Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.