Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 13 грудня, 22:36:47

Письменник постмодерніст Шерман Дрозд в "Артишоці"

25.06.2016   19:00Агенцiя

Арт-хол «Артишок» запрошує на авторський вечір Шермана Дрозда - публіциста, журналіста, письменника постмодерніста.

Автор збірки оповідань «Лють» про свою книгу:
"Мені випала можливість подарувати цьому світу частинку кінчені і постмодерні. Що в ній? Сатира на українську політику і соціум часів Майдану і після нього. Кілька фантастичних оповідань. Кілька есе і одне об'ємне інтерв'ю з людьми, які були центральними елементами українсько-російської війни. "

Шерман Дрозд розповість про свою творчість, відповість на питання гостей.

Також буде можливість придбати «Лють» і отримати автограф письменника.

Авторський вечір відбудеться 25 червня, о 19-00, в арт-холі Артишок розважального центру "In Loft", за адресою Ул.Мартина Небаби (колиш. Боженка), 106.

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства»

На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

12 грудня: цей день в Україні і світі

12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05

День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression

 На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів

На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43

У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини