Прес-конференція представників ВО "Свобода"
24 червня об 11:00 в експертному клубі «Чиста політика» в Чернігові відбудеться прес-конференція представників ВО «Свобода» та громадських діячів Києва на тему: «Презентація кандидата від ВО “Свобода” Володимира Федорка та хто такий насправді «Поліський Домовичок» Микитась або «Київський Лис Микита»
Спікери:
- Володимир Федорок, кандидат у народні депутати України від ВО «Свобода»
- Руслан Андрійко, керівник виборчого штабу Володимира Федорка, депутат Київради VII скликання, та голова постійної комісії Київради з екологічної політики
- Анатолій Шаповал, депутат Київради від ВО «Батьківщина», член Координаційного ради Киян проти незаконних забудов
- кандидати в депутати у 206 окрузі
Останні новини Чернігівщини
Наркобізнес з мільйонними прибутками: на Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу п’ятьох учасників міжрегіональної організованої злочинної групи 10:33
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу СБУ в Чернігівській області та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо п’ятьох учасників міжрегіональної організованої злочинної групи, які протягом тривалого часу займалися розповсюдженням наркотичних засобів та психотропних речовин у Чернігівській, Хмельницькій та Чернівецькій областях.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на територіїобласті за добу 10:11
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі та 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення.
20 чернігівських випускників та випускниць отримали 200 балів на НМТ 09:39
Цьогоріч 20 учнів чернігівських закладів загальної середньої освіти досягли найвищих результатів на національному мультипредметному тесті (НМТ).
Чернігівські спортсмени стали переможцями чемпіонат Європи з гирьового спорту 09:07
В сербському місті Белград фінішував відкритий чемпіонат Європи з гирьового спорту за версією IGSF.
У Головному управлінні Нацполіції в Чернігівській області відзначили ювенальних поліцейських 08:36
Співробітники ювенальної превенції поліції Чернігівщини дбають про дітей і цілодобово захищають їхні права та інтереси.