Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 січня, 04:27:15

Акція "Перевезення бійців АТО на Київ – знай свої права"

14.06.2016   10:00Агенцiя

14 червня, вівторок 10:00       
Відправка на Київ від готелю «Україна»

У Чернігові акція – "«Перевезення бійців АТО на Київ – знай свої права».

Всеукраїнська акція "«Перевезення бійців АТО – знай свої права» стартує в Чернігові 14 червня о 10:00 та одночасно ще 8 містах України.
Акція проводиться в рамках проекту «Армія Гідності» в Чернігові, Чернівцях, Херсоні, Запоріжжі, Житомирі, Сумах, Сєвєродонецьку (Луганська область), Одесі та Кіровограді.
 
Бійці АТО, активісти громадських організацій «Антикорупційний Рух В.Наливайченка», «Щит 41» та проекту «Армія Гідності» 14 червня з 10:00 від готелю «Україна» в Чернігові роздаватимуть і кріпитимуть в маршрутках «Пам`ятки УЧАСНИКУ БОЙОВИХ ДІЙ ЩОДО ПІЛЬГОВИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ»

Активісти планують після цього провести цю акцію на відправках маршруток на Київ від «Макдональдса», «Дружби-Мегацентру» та центрального автовокзалу.

Останні новини Чернігівщини

Навчитися жити далі: 12-річна бранка підвалу в Ягідному пройшла психологічну реабілітацію та бореться зі своїми страхами 11:30

“Я боялася всього” — 12-річна Аня може знову зайти у підвал в Ягідному, де її та ще 366 людей примусово утримували росіяни. Може відверто розповідати, що з нею сталося, жити з цим досвідом і допомагати одноліткам. Дівчинка стала учасницею програми — понад пів сотні дітей з різних куточків країни, які втратили батьків або пережили окупацію, протягом місяця перебували в Іспанії та щодня отримували психологічну терапію. Заснувала реабілітаційний табір для дітей киянка Оксана Лебедєва.

  Нинішня зимова повінь на Чернігівщині – є аномальною і сенсаційною

Нинішня зимова повінь на Чернігівщині – є аномальною і сенсаційною 11:16

В розпал зими рівень води в найбільших річках в межах Чернігівщини – Десні та Дніпрі підвищився немов під час весняного водопілля.

Під вогнем Городнянська та Семенівська громади: ситуація на ранок 27 січня

Під вогнем Городнянська та Семенівська громади: ситуація на ранок 27 січня 11:07

Російська армія за минулу добу із мінометів обстріляли громади Чернігівського та Новгород-Сіверського району.

 На користь Ніжинської громади вирішено стягнути 1 млн 717 тис. грн за користування землею – задоволено позов прокурора

На користь Ніжинської громади вирішено стягнути 1 млн 717 тис. грн за користування землею – задоволено позов прокурора 10:58

Господарським судом Чернігівської області 24.01.2023 задоволено позов прокуратури в інтересах Ніжинської міської ради до приватного товариства щодо стягнення 1 млн 717 тис. грн безпідставно збережених коштів внаслідок використання земельної ділянки комунальної власності площею майже 5,5 га без правовстановлюючих документів.