Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 січня, 08:58:27

Прес-конференція ГО "Ініціатива «Активні громадяни"

02.06.2016   11:00Агенцiя

Подія відбудеться  в четвер, 2 червня об 11 годині, за адресою: Шевченко, 7, каб. 5 (Департамент економічного розвитку).

В рамках діяльності ГФ «Самооборона Чернігівщини» протягом двох років працював волонтерський відділ, який займався допомогою військовим та їх родинам.
Оскільки з часом змінився ракурс діяльності, який був суттєво розширений,  було створено громадську організацію «Ініціатива «Активні громадяни». І відтепер вся діяльність, яка не стосується охорони громадського порядку та державного кордону, буде здійснюватися в межах діяльності громадської організації «Ініціатива «Активні громадяни».

Тому ми, як засновники нової громадської організації, хочемо про анонсувати їїстворення   та відзвітуватися про діяльність волонтерського відділу, а також  розказати про плани на майбутнє і бачення розвитку новоствореної організації.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині стартував проєкт з обміну старих ламп розжарювання на нові економні LED-лампи

На Чернігівщині стартував проєкт з обміну старих ламп розжарювання на нові економні LED-лампи 08:51

Сьогодні в Україні розпочав роботу проєкт з обміну ламп розжарювання на сучасні світлодіодні, що дозволить підвищити ефективність споживання електроенергії населенням. Наразі на території Чернігівщини він доступний поки що для жителів обласного центру. Втім, незабаром його географія розшириться на райони та територіальні громади регіону. Загалом області передбачено виділити 390 тис. ламп.

31 січня: Цей день в Україні та в світі

31 січня: Цей день в Україні та в світі 08:45

ДЕНЬ 342 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 342 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівські журналісти дізналися лайфхаки мобільної зйомки 13:04

Секрети та лайфхаки фото- і відео зйомки на мобільний телефон розказала чернігівським журналістами відома фотографиня Iren Brynza.

На Чернігівщині існує ризик зриву опалювального сезону, - АМУ

На Чернігівщині існує ризик зриву опалювального сезону, - АМУ 12:59

Держава не виконує зобов'язання щодо компенсації різниці в тарифах, заявили в Асоціації міст України.