Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 листопада, 11:34:30

Круглий стіл "Роль місцевих ініціативних груп в розвитку ромського молодіжного руху в Україні"

31.05.2016   14:00Агенцiя

31 травня об 2 годині дня в читальному залі Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка (м. Чернiгiв, просп. Миру, 41) відбудеться захід присвячений підведенню підсумків проекту «Територія довіри» (Патябнитко штето), що реалізується ГО «Романо дром» за підтримки Ромської програмної ініціативи МФ «Відродження» та у партнерстві з ГО «MART», Всеукраїнською освітньою програмою «Розуміємо права людини», Освітнім домом прав людини в Чернігові.

Протягом заходу будуть обговорена тема та практики місцевих ініціативних груп в контексті розвитку ромського молодіжного руху в Україні. Також буде висвітлено тренінговий курс, який пройшли учасники проекту та презентовано напрацьовані ідеї проектів.

До участі в круглому столі запрошені:

Представники Ромської програмної ініціативи МФ «Відродження»
Альона Казанська – координатор молодіжного напрямку ГО «Романо дром»
Cергій Буров, координатор Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини»
Учасники проекту
Представники ромської громади
Громадські організації, що працюють з ромською громадою та нацменшинами
Представники державних структур та інституцій
Захід організовується спільними зусиллями ГО «Романо дром», ГО «MART» та Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка.

Останні новини Чернігівщини

Вчинив дебош у магазині та втік ховатися у чужу квартиру: поліцейські вгамували агресивного чоловіка і передали його медикам 10:24

Співробітники Чернігівського райуправління поліції за силової підтримки роти поліції особливого призначення зупинили агресивну поведінку чоловіка, який влаштував погром в пивному магазині, а потім вдерся до чужої квартири в сусідній п’ятиповерхівці та зачинився там.

В області перевірятимуть готовність роботи автотранспорту в зимовий період 10:22

Комплекс заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима» буде відбуватися з 01 по 21 грудня 2023 року. Про це інформує Відділ державного нагляду (контролю) у Чернігівській області.

Діє програма безкоштовної професійно-технічної освіти для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни 10:20

Навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які на сьогодні діють у 8 областях України. Там можна пройти як первинну професійну підготовку, так і перепідготовку чи підвищення кваліфікації.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:17

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.

28 листопада - цей день в Україні та в світі

28 листопада - цей день в Україні та в світі 09:15

ДЕНЬ 643 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 643 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини