Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 6 грудня, 22:44:06

Мешканці Чернігова приберуть рідне місто разом зСАН ІНБЕВ Україна

21.05.2016   10:00Агенцiя

Співробітники компанії САН ІНБЕВ УКРАЇНАта активісти ГО Let’sDoItUkraine запрошують усіх чернігівців приєднатися до них 21 травня,щоб разом прибрати берегий околиці річки Стрижень в історичному районі Ялівщина.

Прибирання розпочнеться о 10:00 на Ялівщині, що у Деснянському районі міста.
Координатори забезпечать усіх учасників знаряддями для прибирання, проведуть інструктаж з техніки безпеки і окреслять план робіт. Близько 12:00, коли зібране сміття буде завантажене в машини, на волонтерів чекатиме вечеря для відновлення сил.

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.