Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 травня, 04:28:54

Підписання договорів про співпрацю для підтримки розвитку олімпійського руху на Чернігівщині

18.05.2016   10:00Агенцiя

18 травня відбудеться підписання договорів про співпрацю
між Відділенням Національного олімпійського комітету України
 в Чернігівській області, Чернігівським відділенням публічного акціонерного товариства «САН ІнБев Україна» та приватним акціонерним товариством «Чернігівський автозавод» для підтримки розвитку олімпійського руху на Чернігівщині.

Учасники заходу:
- голова відділення НОК України в Чернігівській області В.П.Куліч;
- директор Чернігівського відділення публічного акціонерного товариства «САН ІнБев Україна» М.Б.Карахтанов;
- голова правління приватного акціонерного товариства «Чернігівський автозавод» В.В.Купцов.
- перший заступник голови відділення НОК України в Чернігівській області Н.П.Лемеш;
- другий заступник голови відділення НОК України в Чернігівській області А.В.Дериземля;
- відповідальний секретар відділення НОК України в Чернігівській області Д.О.Пиріжок;
- члени Виконкому відділення НОК України в Чернігівській області;
- представники ЗМІ.
               
Початок заходу о 10:00.                   
Місце проведення: зал засідань № 2 облдержадміністрації.
 

Останні новини Чернігівщини

 Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України

Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34

З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09

На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.

 Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів

Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52

Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21

У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини