Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 15 квітня, 05:14:57

Мистецьке святкування Дня Європи в Чернігові

18.05.2016   15:00Агенцiя

У Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана (вул. Горького, 6) відбудеться виставка присвячена Дню Європи.
Початок роботи виставки 18 травня 2016 року о 15:00.

У рамках святкування буде презентований художнім музеєм соціально-мистецький проект «Святе і грішне. Уїльям Хогарт. 300 років потому…». Мета проекту – поширення та популяризація цінностей об’єднаної Європи.

Разом із цим, до Вашої уваги Асоціація карикатуристів України в партнерстві з Інформаційною кампанією проти дискримінації представляє виставку-підсумок VIIВсеукраїнського конкурсу карикатур на тему прав людини. Цього року художники в сатиричній манері розповіли про дискримінацію та толерантність в Україні. Мета виставки – привернути увагу суспільства до проблеми дискримінації та нетолерантного ставлення в Україні, розповісти історії нерівного та(або) нетолерантного поводження, із якими зустрічаються люди в повсякденному житті.
На виставці можна ознайомитись із 54 роботами, що є не лише переможцями та лауреатами, а й із найкращими роботами, що були надіслані на конкурс.
1 премія: Ковтун Олександр (м. Артемівськ, Донецька обл.)
2 премія: Симинога Вадим (м. Херсон)
3 премія: Дудченко Сергій (м. Одеса)
Заохочувальні призи присуджені:Дубовський Олександр (м. Дніпропетровськ), Левицький Віталій (м. Рівне), МайоренкоГергій (м. Київ), Голуб Віктор (м. Здолбунів)
Спеціальна відзнака ВГМО «Генерація Успішної Дії»: Ковтун Олександр (м. Артемівськ, Донецька обл.)
Спеціальна відзнака журналу «Військо України»: Семендяєв Сергій (м. Бердянськ)
Спеціальна відзнака Національної спілки журналістів України: МарущакФіліпп (м. Київ)
Спеціальна відзнака: Адамович Володимир (м. Херсон)
Грамота журналу «Військо України» карикатуристу-учаснику АТО: Гайно Анатолій (м. Кривий Ріг)
Грамота від Асоціації карикатуристів: Павлов Олександр (12 років, м. Київ), Микитенко Наталія (15 років, м. Кривий Ріг).

Асоціація Карикатуристів, починаючи з 2001 року проводить як міжнародні, так і всеукраїнські конкурси та виставки карикатур. Результати проведення конкурсів можна переглянути на сайті Асоціації http://www.cartoon.org.ua/
Більше інформації щодо проблеми дискримінації Ви можете знайти на сайті Інформаційної кампанії проти дискримінації http://www.discrimi.net/

Ознайомитися з роботами карикатуристів можна буде протягом 3 тижнів.
Організаторами конкурсу та виставки є Асоціація карикатуристів та Інформаційна кампанія проти дискримінації за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». У членів журі був нелегкий вибір переможців, адже надіслали на конкурс 282 роботи від 52 авторів.Гостей виставки чекає справжнє задоволення від перегляду карикатур та можливість гарно провести час.
Партнер конкурсу: ГО людей з інвалідністю «Генерація успішної дії». Допомогу в проведенні конкурсу також надав ТРК «Космополіт», группа компаній «Електроспец» (Київ), ТОВ «Проток Центр» (Київ). Національний союз журналістів України.

Запрошуємо усіх представників ЗМІ до висвітлення заходу та  усіх бажаючих до перегляду неймовірних малюнків!

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 185 нових випадків COVID-19

Виявлено 185 нових випадків COVID-19 20:47

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 14 квітня в області зафіксовано 185 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб 12:46

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 14 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 7411 осіб.

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" 12:00

12 березня за участі експертів проєкту ЄС "Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні" та представників міжнародної спільноти Slowfood в Чернігові відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" як інструмент розвитку сільських територій".

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами 11:30

13 квітня відбулося чергове засідання робочої групи щодо запобігання нелегальному обігу та незаконній торгівлі нафтопродуктами на території області.

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19 11:11

13 квітня відбувся онлайн-брифінг, на якому медичні експерти відповіли на найпоширеніші питання лікарів та громадян щодо вакцинальної кампанії.