Показ фільму з прав людини "Ромська мрія" в м. Сновськ (Щорс)
18 травня об 11 годині в Щорському історичному музеї в рамках загальноєвропейської кампанії відзначення Днів Європи - 2016 «RE-ФОРМУЮСЬ Європейцем!» відбудеться перегляд фільму «Ромська мрія» та його обговорення в рамках «круглого столу».
«Ромська мрія» – це чотири історії про мешканців таборів Закарпаття. Дениса, Мирослава, Діану та Ренату вважають успішними в ромському середовищі, тож вони прагнуть бути взірцями. Цикл «Ромська мрія» – це дослідження українськими документалістами проблем ромів.
Вести кіноперегляд будуть директор Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів, кандидат історичних наук Володимир Бойко та координатор Центру Європейської інформації від ГО «Сіверський інститут регіональних досліджень», кандидат філософських наук Людмила Чабак.
До участі в обговоренні також запрошений волонтер Корпусу Миру США в Україні Кайл Колд.
На захід запрошуються всі бажаючі.
За додатковою інформацією звертатися до консультанта Центру Європейської Інформації Оксьоменко Марини (063)7033435, mail: sait1@mail.ua та партнера Центру з боку громадської організації Сіверський інститут регіональних досліджень Чабак Людмили (066)9783411 mail: seminog82@ukr.net
Останні новини Чернігівщини
Ліцей №12 отримав сучасне обладнання для занять з робототехніки від міста-побратима Градець-Кралове 17:27
У межах партнерства між Черніговом та містом-побратимом Градець-Кралове (Чеська Республіка) Чернігівський ліцей №12 отримав цінну допомогу — сучасні навчальні набори для занять з робототехніки.
Семенівська та Гончарівська громади отримали сучасні автівки за підтримки міжнародних партнерів 16:44
Минулого тижня Стабілізаційна платформа, яка працює на замовлення Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, передала фургони Volkswagen Crafter Семенівській та Гончарівській громадам.
Викрали дівчину, вимагаючи повернути неіснуючий борг, – підозрюються двоє жителів Ніжина 16:12
За процесуального керівництва Ніжинської окружної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям міста Ніжина у вимаганні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб,в умовах воєнного стану та незаконному викраденні людини (ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 146 КК України).
Поліція в обличчях: «На варті справедливості в умовах війни» – історія слідчої поліції з Новгорода-Сіверського Галини Острик 15:34
Капітан поліції Галина Острик — слідча слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції.