Презентація тренінгу "Стратегія прориву"
19 травня запрошуємо на презентацію тренінгу "Стратегія прориву", яка відбудеться о 19:00 в IHUB Chernihiv.
Лекторами заходу будуть:
Олександр Миколайович Микитуха (практичний психолог, гештальт-консультант, автор і ведучий мотиваційних тренінгів, тренінгів з цілепокладання).
Інга Володимирівна Суботіна (практичний психолог, арт-терапевт, гештальт-консультант, тренер, автор тренінгових програм, к.і.н., доцент).
Віта Валеріївна Журавель (практичний психолог, арт-терапевт, гештальт-консультант, автор і ведуча мотиваційних тренінгів, жіночих психотерапевтичних груп).
ЦЕЙ ТРЕНІНГ ДЛЯ ВАС, ЯКЩО ВИ:
- Багато думаєте, але ніяк не можете почати діяти.
- Дієте, але Вам важко, потрібні опора і підтримка.
- Бажаєте змінити роботу або вибрати інші напрямки діяльності.
- Готові вийти з зони свого комфорту заради досягнення мети.
- Бажаєте покращити якість свого життя.
- Хочете мати більше друзів і однодумців.
ЦІЛІ І ЗАВДАННЯ ТРЕНІНГУ:
- Підвищити рівень впевненості в собі, розширити кордони власної зони комфорту.
- Навчити учасників тренінгу визначати цілі, а також розрізняти «правильні» і «свої» цілі.
- Сформувати навички, які допомагають виходити із складних ситуацій.
- Вдохновити на нові, що здавались раніше нереальними, досягнення і звершення.
- Активувати внутрішні ресурси учасників.
- Прописати план дій для реалізації поставлених цілей.
- Усвідомлення того, що мотивація – це просто, реально і досягаєме.
- Звільнення від обмежень, які гальмують особистісний ріст.
Початок о 19:00 19 травня. Вхід вільний за умови реєстрації - http://goo.gl/forms/cbNOI9j9M3
Контактна інформація:
vasyliy@seedforum.org.ua
(050) 131-11-12
(093) 505-50-70
Останні новини Чернігівщини
У коледжі й профтехи області почала надходити комп’ютерна техніка від Латвії 12:37
Традиційно передачу обладнання забезпечили представники асоціації «Brunotava», що є надійним та постійним партнером Чернігівщини другий рік поспіль.

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади 12:17
В Управлінні Північного офісу Держаудитслужби у Чернігівській області проведено чергову робочу зустріч з керівництвом Ріпкинської селищної територіальної громади щодо обговорення результатів державного фінансового аудиту бюджету цієї громади. Дослідженням охоплено період з 01.01.2021 по 31.12.2024.

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи 12:15
До таких робіт залучають безробітних, яким не вдалося знайти роботу за фахом, а також внутрішніх переселенців. На оплату їхньої праці з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття спрямовано понад 42 млн грн.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 5 пожеж.
На Конгресових слуханнях Чернігівщина поділилася досвідом просторового планування в громадах 12:12
Представники Чернігівщини онлайн доєдналися до Конгресових слухань. Цього разу мова йшла про просторове планування в територіальних громадах. Це ключовий інструмент управління розвитком територій громад.