Чи врятують чернігівську землю аукціони?
26 квітня о 14.00 в Громадському прес-центрі «Ініціатива» (м.Чернігів, вул. Шевченка, 46, офіс 18) відбудеться «круглий стіл» присвячений резонансним земельним питанням, які виносяться на розгляд пленарного засідання 7 сесії Чернігівської міської ради, що відбудеться 28 квітня.
Як відомо, на розгляд пленарного засідання 7 сесії Чернігівської міської ради, виноситься питання про яке говорили кілька років всі без виключення партії – це земельні аукціони.
Відповідний проект рішення, що розгляне сесія має назву «Про порядок продажу земельних ділянок комунальної власності на конкурентних засадах (земельних торгах) у місті Чернігові.»
Окрім того, на розгляд цієї сесії виноситься ряд досить резонансних земельних питань, щодо надання дозволу на розробку проектів землеустрою, передачі земельних ділянок, внесення змін до Детального плану забудови центральної частини міста тощо.
Обговорити земельні питання напередодні пленарного засідання Чернігівської міської ради запрошує Громадський прес-центр «Ініціатива».
До участі запрошуються заступник Чернігівського міського голови з питань будівництва представник Валерій Бондарчук, представники Управління земельних ресурсів , Управління архітектури та містобудування Чернігівської міської ради, спеціаліста Держгеокадастру, представників кожної фракції Чернігівської міської ради, представників громадськості, які зацікавлені в цій темі.
Чекаємо на заході також журналістів Чернігова, фрілансерів та блогерів.
Контактна особа Павло Пущенко (063) 4785562
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині викрито схему викрадення та збуту пального, призначеного для потреб оборони 17:27
Спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу УСР в Чернігівській області та ГВЗВВБ «Центр» ДПС України викрито схему незаконного викрадення палива, яке належало одному з прикордонних підрозділів Чернігівської області.
Сонячна енергетика для медичних закладів: Чернігів і Rotary Club продовжують співпрацю 16:49
5 лютого Чернігів відвідали представники Rotary Club «Kyiv–Capital» — партнери Чернігівської міської територіальної громади, за підтримки яких уже реалізовано важливий соціальний проєкт та триває підготовка до впровадження наступної ініціативи.
Чернігівщина реалізує Резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека»: підбито підсумки моніторингу за 2025 рік 14:47
Відбулося чергове засідання Коаліції «Чернігівщина 1325», ключовою темою якого став моніторинг виконання Плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року в Чернігівській області у 2025 році.
6 проєктів Чернігівщини відібрано для фінансування в межах Програми відновлення України III (транш В) 09:43
Заступник Міністра розвитку громад та територій України Олексій Рябикін провів засідання Експертної робочої групи з питань ініціювання, підготовки, супроводження та реалізації спільних з Європейським інвестиційним банком проєктів в рамках
Генеральний секретар НАТО ознайомився з роботою об’єкту енергетики та пункта незламності в Чернігові 09:42
Генеральний секретар НАТО Марк Рютте з офіційним візитом на Чернігівщині. Він оглянув один з енергооб’єктів у регіоні, який зазнав ворожих ударів. Також ознайомився з роботою пункта незламності.