Актуальні питання виховання сучасної учнівської та студентської молоді
"Актуальні питання виховання сучасної учнівської та студентської молоді" (за участю заступників директорів ЗОШ міста Чернігова, викладачів методичних кафедр, заступників деканів з виховної роботи ЧНПУ імені Т. Г. Шевченка)
Дата проведення: 25 квітня
Місце проведення: читальна зала Наукової бібліотеки ЧНПУ імені Т. Г. Шевченка
Початок заходу: 13.00
Основні питання для обговорення:
1. Роль і місце педагогічної практики у системі підготовки нового вчителя (реалізація розд. 9. Педагогічної Конституції Європи).
2. Пошук ефективних шляхів реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 р.р.
3. Впровадження сучасних форм і засобів реалізації концепції виховання учнівської та студентської молоді.
4. Шляхи реалізації спільних проектів виховного характеру за участю учнів ЗОШ та студентів ВНЗ.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14
Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.
У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39
Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.
Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.
У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44
Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.
Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.