Громадський бюджет, експертиза та рада – на що погодяться чернігівські депутати?
25 квітня о 14.00 в Громадському прес-центрі «Ініціатива» (м.Чернігів, вул. Шевченка, 46, офіс 18) відбудеться «круглий стіл» присвячений питанням громадської участі, які виносяться на розгляд пленарного засідання 7 сесії Чернігівської міської ради (що відбудеться 28 квітня) та питання цієї ж теми, що були ініційовані, але так і не були включені до поряду денного.
Зокрема, це такі питання:
- Про затвердження Положення про громадський бюджет (бюджет участі) у місті Чернігові.
- Про внесення змін до Програми реалізації громадського бюджету (бюджету участі) у місті Чернігові на 2016 -2020 роки.
- Про Порядок сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів та посадових осіб місцевого самоврядування міста Чернігова.
- Про Положення про громадську раду при Чернігівській міські раді
- Про проект Програмирозвиткугромадськогосуспільства на 2016-2020 роки (щодо запровадженняконкурсного підходу при фінансуванні громадськихорганізацій з міського бюджету).
До участі в «круглому столі»Громадським прес-клубом «Ініціатива» будуть запрошені ініціатори відповідних проектів рішень, посадові особи відповідальні за даний напрямок роботи Чернігівської міської ради, представники депутатських фракцій міськради.
Контактна особа Павло Пущенко (063) 4785562
Останні новини Чернігівщини
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».
Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04
Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.
У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59
Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.
Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08
Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:05
Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.