Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 22:50:31

Міські зібрання у форматі Town Hall Meetings "Проблема утилізації побутових відходів: регіональний аспект?"

27.04.2016   14:00Агенцiя

Захід організовує ГО «Лабораторією законодавчих ініціатив» за ініціативою народного депутата України Олександра Черненка в рамках проекту Модельний округ за підтримки Програми USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом «Східна Європа»

Дата проведення: 27 квітня, початок реєстрації о 14.00.

Місце проведення: м. Чернігів, проспект Миру, 49, кім. 49

Запрошуємо усіх небайдужих жителів Чернігівщини долучитися до Міських зібрань та особисто прийняти участь у виборі способу утилізації побутових відходів. В ході обговорень будемо шукати відповіді на питання щодо перспектив реформування сфери поводження з побутовими відходами роль органів місцевого самоврядування до та після реформування.

Учасникам Міських зібрань буде запропоновано обрати оптимальний варіант серед запропонованих шляхів утилізаіції побутових відходів шляхом прямого голосування. Між учасниками зібрань та народним депутатом України Олександром Черненко буде підписано Меморандум про його підтримку впровадження обраної системи утилізації відходів у Чернігівській області.

Реєстрація на захід за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1l9uRxx52S_kpMXlilRdeu7HVoLJM3C77VjjiWR7c5EE/viewform#responses

Телефони для довідок: Олександр Соломаха, тел.+38050-832-73-48

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.