Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 липня, 14:54:42

Професія – психолог! Запрошуємо на презентацію професії 18 квітня

18.04.2016   14:00Агенцiя

Хто такі психологи та для кого працюють? Які школи та напрямки психології представлені в Чернігові? Де знайти гарного психолога та за якими критеріями можна визначити професіонала? Чи є попит на психологів у нашому суспільстві? А головне - як стати затребуваним фахівцем, досягти успіху в карєрі і при цьому на нашкодити здоровю, бути щасливою людиною? На ці та багато інших запитань представники ЗМІ можуть отримати відповідь під час «презентації професії» в Медіа-центрі «Моє місто» в понеділок, 18 квітня, о 14.00 (в готелі «Україна», конференц-зала на 4 повресі). Захід проводиться до Всеукраїнського дня психолога (23 квітня).

Учасниками «презентації професії» стануть:

-         HR-менеджер (HR означає human recourses = людський ресурс, потенціал), член HR комітету Ukrainian IT Association, коуч-консультант, Scrum мастер Юлія Півень;

-         практичний психолог, тренер програм особистісного росту, автор і ведуча групових тренінгів Яна Поварніцина-Шевченко;

-         арт-терапевт, тренер з інтуїтивного малювання, глино терапії Альона Слобода.

В ході зустрічі ми пропонуємо обговорити такі моменти:

- Чим займаються психологи (що це за професія) і чим вони відрізняються від психіатрів? Де готують психологів?

- Хто такі тренери, бізнес-тренери, коучі?

- Де працюють ці фахівці (установи, організації, заклади), кому та навіщо потрібні?

- Які методи, школи, напрямки психології представлені в Чернігові? Зокрема, ми дізнаємося про «системні розстановки», «метафоричні асоціативні карти МАК», «арт-терапію», «психодраму», «гештальт-терапію», «тілесно-орієнтованю терапію», «процесинг» тощо.

- Як обрати «свого психолога»? Якому психологу можна довіряти? Чи існують критерії, що допоможуть клієнту визначити компетенцію психолога?

- Чи стає професія психолога все більш затребуваною на ринку праці, в сучасному суспільстві?

- Хто такі HR «ейчари»? Чому їх роль у роботі успішних підприємств, організацій зростає? Що таке емоційний інтелект і чому він важливий?

- Як зберегти психологічне та емоційне здоров’я в сучасному світі?

Поради чернігівцям.

Увага! Для участі в «презентації професії» просимо завчасно акредитуватися!

Останні новини Чернігівщини

У зв’язку зі станом води чернігівцям тимчасово не рекомендується купатися в Стрижні

У зв’язку зі станом води чернігівцям тимчасово не рекомендується купатися в Стрижні 14:11

Від Чернігівського міського відділу ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України» надійшла інформація про те, що в ході здійснення соціально – гігієнічного моніторингу при плановому дослідженні проби води р. Стрижень, відібраної у місті відпочинку в районі ландшафтного парку «Ялівщина» 9 липня 2020 року, було встановлено її невідповідність вимогам «Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів» №173-96 за мікробіологічними показниками.

Голова Чернігівської ОДА зустрівся з колективом санаторію

Голова Чернігівської ОДА зустрівся з колективом санаторію "Пролісок" 14:08

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко разом з депутатами Чернігівської обласної ради Валерієм Гавриленком та Андрієм Віротченком провели зустріч з колективом КНП «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради.

У І півріччі більше тисячі пар створили родини

У І півріччі більше тисячі пар створили родини 13:53

Весілля – це час, коли збуваються мрії закоханих, а пам'ять створює нові спогади. Реалізувати усі задуми та прагнення громадянам допомагають органи державної реєстрації актів цивільного стану, котрі в урочистій атмосфері запрошують молодят на весільний рушник.

Тривожний сигнал щодо політики національної пам’яті з Ічнянської ОТГ

Тривожний сигнал щодо політики національної пам’яті з Ічнянської ОТГ 13:50

Неабияку тривогу викликає реалізація державної політики національної пам’яті в Ічнянській об’єднаній територіальній громаді Чернігівської області. Яскравий приклад тому – співставлення двох фактів про події останніх тижнів.

Оголошено обласний конкурс рукописів місцевих авторів Чернігівщини

Оголошено обласний конкурс рукописів місцевих авторів Чернігівщини 13:23

Комісія з питань підтримки місцевого книговидання, що діє при обласній державній адміністрації, оголошує про проведення конкурсу рукописів місцевих авторів 2020 року. Таке рішення члени комісії ухвалили 10 липня.

АНОНСИ ПОДІЙ