Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 липня, 14:42:23

Виїзне антикорупційне засідання народних депутатів МДО "Депутатський контроль" у Чернігові

18.04.2016   13:00Агенцiя

18 квітня, у понеділок, о 13.00 год. (реєстрація з 12.30 год.) у Чернігові відбудеться виїзне засідання Міжфракційного депутатського об`єднання «Депутатський контроль» спільно з представниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, правоохоронними органами.

Тема засідання — стан антикорупційної роботи владних структур області, заходи та методи боротьби з корупцією.
На зустрічі будуть присутні народні депутати України, члени МДО «Депутатський контроль»: Олександр Кодола, Максим Поляков, Геннадій Кривошея та голова ГО «Депутатський контроль» Вадим Руденко.
На засідання запрошені очільники Чернігівської обласної державної адміністрації та Чернігівської обласної ради, Чернігівський міський голова, керівники ДФС та правоохоронних органів області.
Місце проведення: Чернігів, проспект Миру, 43 (конференц-зал будинку засідань Чернігівської обласної ради).

Для висвітлення заходу запрошуються ЗМІ. Акредитація обов’язкова.
З питань акредитації звертатись:
- регіональний представник МДО «Депутатський контроль» Андрій Хожаїнов (тел. 095 330 20 72);
- директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА Андрій Подорван (тел. 093 264 37 21).

Останні новини Чернігівщини

У зв’язку зі станом води чернігівцям тимчасово не рекомендується купатися в Стрижні

У зв’язку зі станом води чернігівцям тимчасово не рекомендується купатися в Стрижні 14:11

Від Чернігівського міського відділу ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України» надійшла інформація про те, що в ході здійснення соціально – гігієнічного моніторингу при плановому дослідженні проби води р. Стрижень, відібраної у місті відпочинку в районі ландшафтного парку «Ялівщина» 9 липня 2020 року, було встановлено її невідповідність вимогам «Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів» №173-96 за мікробіологічними показниками.

Голова Чернігівської ОДА зустрівся з колективом санаторію

Голова Чернігівської ОДА зустрівся з колективом санаторію "Пролісок" 14:08

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко разом з депутатами Чернігівської обласної ради Валерієм Гавриленком та Андрієм Віротченком провели зустріч з колективом КНП «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради.

У І півріччі більше тисячі пар створили родини

У І півріччі більше тисячі пар створили родини 13:53

Весілля – це час, коли збуваються мрії закоханих, а пам'ять створює нові спогади. Реалізувати усі задуми та прагнення громадянам допомагають органи державної реєстрації актів цивільного стану, котрі в урочистій атмосфері запрошують молодят на весільний рушник.

Тривожний сигнал щодо політики національної пам’яті з Ічнянської ОТГ

Тривожний сигнал щодо політики національної пам’яті з Ічнянської ОТГ 13:50

Неабияку тривогу викликає реалізація державної політики національної пам’яті в Ічнянській об’єднаній територіальній громаді Чернігівської області. Яскравий приклад тому – співставлення двох фактів про події останніх тижнів.

Оголошено обласний конкурс рукописів місцевих авторів Чернігівщини

Оголошено обласний конкурс рукописів місцевих авторів Чернігівщини 13:23

Комісія з питань підтримки місцевого книговидання, що діє при обласній державній адміністрації, оголошує про проведення конкурсу рукописів місцевих авторів 2020 року. Таке рішення члени комісії ухвалили 10 липня.

АНОНСИ ПОДІЙ