Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 квітня, 08:22:35

Військові журналісти про інформаційну безпеку в сучасних умовах

08.04.2016   12:00Агенцiя

8 квітня об 12.00 у культурно-мистецькому центрі «Інтермеццо» (Чернігів, вул. Шевченка, 9) відбудеться прес-коференція на тему «Комунікаційна, контентна безпека в умовах гібридних, місіанських агресій».

Спікери:
- Олександр Клубань – професор кафедри військової журналістики Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, заслужений журналіст України, полковник запасу;
- Валерій Король – доцент кафедри військової журналістики Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, полковник запасу.

Контакти: Вадим Мисник тел. (066) 380-11-15, (093) 428-99-67

Останні новини Чернігівщини

Життя, загартоване війною: історія переселенки, яка обрала працю на перемогу 08:15

Їй би сьогодні просто радіти життю — обіймати дітей (їх у неї четверо), тішитися вісьмома онуками, будувати плани на завтра. Але війна переписала її долю…

Чернігівські кікбоксери — серед найкращих в Україні! 08:14

З 15 до 18 квітня у Луцьку відбулися Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед дорослих та Всеукраїнський турнір серед юніорів, юнаків і дітей.

22 квітня: цей день в Україні і світі

22 квітня: цей день в Україні і світі 08:12

День 1519 Російська агресія - Day 1519 Russian aggression

Надзвичайні події в області за останню добу 11:30

Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28

Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини