Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 червня, 17:29:19

Брифінг "Яких змін в газовій сфері слід очікувати споживачам Чернігівської області"

06.04.2016   14:00Агенцiя

6 квітня о 14.00, відбудеться брифінг керівництва ПАТ «Чернігівгаз». З журналістами зустрінуться Алла Ярова – голова правління ПАТ «Чернігівгаз», Сергій Савченко - перший заступник голови правління ПАТ «Чернігівгаз» - заступник голови правління з постачання та обліку газу, Дмитро Лахтіонов – начальник Управління клієнтського сервісу.


Питання, що розглядатимуться:
1. Навіщо потрібна заява-приєднання до умов договору розподілу газу.
2. Як змінилися норми споживання природного газу для споживачів без лічильників.
3. Чому державний Регулятор зобов`язує «Чернігівгаз» встановлювати будинкові лічильники.
4. Клієнтський сервіс – новий формат обслуговування і взаємодії зі споживачами газу.

Місце проведення прес-конференції:
Конференц - зала головного офісу ПАТ «Чернігівгаз», вул. Любецька, 68, 1 поверх

Час проведення:
6 квітня 2016 року, середа, 14-00.

Останні новини Чернігівщини

Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20

Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.

Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36

Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.

Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13

19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.

Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44

З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.

Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини