Лекція "Пам’ятки архітектури Чернігова у художніх кінострічках"
Запрошуємо на лекцію «Пам’ятки архітектури Чернігова у художніх кінострічках» Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній» запрошує на лекцію «Пам’ятки архітектури Чернігова у художніх кінострічках», яка відбудеться 6 квітня, у середу, о 15.00 у приміщенні Колегіуму (на Валу).
Переглядаючи фільми, чернігівці часто спостерігають на телеекранах знайомі пейзажі, вулиці, місцеві пам’ятки старовини.
На лекції ви дізнаєтеся про те, чому кіномитці досить часто обирають Чернігів, як майданчик для створення майбутніх фільмів. Молодший науковий співробітник Олександр Литовченко особливу увагу приділить кінострічкам, які знімали в нашому місті на початку нового тисячоліття.
Запрошуємо на лекцію всіх, хто цікавиться історією Чернігова.
Вартість вхідного квитка на лекцію: 1 гривня.
Телефон для довідок: 645-964.
Останні новини Чернігівщини
Допомога найбільш вразливим: чернігівці почали отримувати «пакунки тепла» 08:47
До обласного центру надійшла перша тисяча «пакунків тепла» для найвразливіших категорій населення. Їх вже почали видавати у Чернігівському міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
Разом переможемо: Чернігівщина долучається до національного проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські студентські ліги» 08:36
Цього року в Україні стартує національний спортивний проєкт «Пліч-о-пліч всеукраїнські студентські ліги». Серед представлених видів спорту – баскетбол, волейбол, черліденг та футзал.
12 лютого: цей день в Україні і світі 08:28
12 лютого відзначають Міжнародний день науки і гуманізму, Міжнародний день запобігання насильницькому екстремізму, який сприяє тероризму, День сексуального і репродуктивного здоров’я, Міжнародний день проти використання дітей-солдатів, Міжнародний день шлюбних агентств.
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організатора та двох його спільників, які вчиняли підпали ресторанів в Чернігові 19:57
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора та двох його спільників, які скоїли підпали ресторанів в Чернігові.
Енергостійкість бізнесу в дії… 16:55
Кафе «Городок» у прифронтовому Новгороді-Сіверському — приклад того, як родинна справа розвивається навіть у непрості часи. Наприкінці минулого року кафе зробило важливий крок уперед — розширило послуги з приготування їжі завдяки гранту за програмою «Власна справа», яку адмініструє державна служба зайнятості.