Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 24 січня, 15:25:13

"Ресурс" потребує допомоги!

29.03.2016   16:00Агенцiя

До уваги представників ЗМІ, громадських діячів, депутатів Чернігівської міської ради! Запрошуємо вас сьогодні, 29 березня, відвідати центр "Ресурс" (вул. Мстиславська, 38а), де воїни та їхні близьки проходять реабілітацію, зустрітися з родинами та на власні очі побачити, як працюють фахівці. Початок зустрічі - 16.00. Це дуже важливо! Адже останнім часом деякі депутати (зокрема, Павло Вовк, "Опоциційний блок") не розуміють, навіщо центру потрібна підтримка міської влади. Тому окреме запрошення - п. П.Вовку!

Ось звернення голови ГО "Ресурс" Світлани Ющенко: "Шановна громада, хочу звернутися до вас, тим кому не байдужа доля м. Чернігів, всіх хто прагне змін на краще і готовий активно цьому сприяти. Влада пішла нам на зустріч і з фонду комунального майна виділили приміщення по вул.Толстого. АЛЕ підписавши договір на оренду ми скористалися правом та подали заяву, щоб нас включили в перелік організацій, які користуються орендою за 1гр. Дане питання обговорювалося на комісіях та буде винесено на голосування сесії міської ради 31.03.2016р. На комісії пан Павло ВОВК (Опозиційний блок) вирішив, що це страшне порушення коли волонтерській організації, яка займається реабілітацією воїнів АТО, членів їх сімей, родин загиблих дадуть пільгові умови!"

За словами Світлани Ющенко, така позиція не дає своєчасно розпочати ремонт, облаштувати приміщення та почати працювати в центрі реабілітації. Пан Вовк вже не вперше ставить палки в колеса в роботі "Ресурсу". Про це - в інфо наших колег... Сподіваємося побачити цього депутата на почути його пояснення. Чекаємо усіх небайдужих сьогодні, 29 березня, о 16.00 в "Ресурсі"!

Останні новини Чернігівщини

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01

З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.

Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56

22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.

Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54

Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.

Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52

Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51

У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини