Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 11 серпня, 16:18:41

Презентація книги "Дао активності"

31.03.2016   16:00Агенцiя

31 березня, в четвер, о 16:00, в „Парк-готель „Чернігів” (вул. Шевченка, 103-а, Чернігів) відбудеться презентація книги „Дао активності” та публічна дискусія про існуючі можливості для громадських активістів в рамках бюджету участі як форми рівноправної співпраці з владою.

„Дао активності” - це збірка, що складається з 15 історій - описів досвіду активних і небайдужих українців. Їм вдалося змінити своє життя і життя оточуючих завдяки своїм втіленим громадським ініціативам. Це і допомога дітям, благоустрій територій та інші проекти різноманітного тематичного спрямування.
Під час презентації буде нагода поспілкуватися наживо з громадськими активістами, чий досвід описаний в книзі, а також авторами „Дао активності”.
Книга видана в рамках проекту „Школа локальної демократії” (реалізується Центром АХАЛАР за підтримки офіційної допомоги Словацької республіки SlovakAid в партнерстві зі словацькою організацією Človek v ohrození і Фонду Чарльза Стюарта Мотта). Під час заходу заплановано також підбиття підсумків цього проекту.
***
Під час публічної дискусії за участю представників місцевої влади та громадських активістів будуть обговорені особливості другого конкурсу в рамках Програми бюджету участі, який стартував 1 березня 2016 року.
У 2015 році в Чернігові були зроблені перші кроки для реалізації бюджету участі: було ухвалене відповідне Положення та проведено перший конкурс. Про результати виконаної роботи також буде йти мова під час дискусії.

У заході запланована участь близько 50 людей. Це автори книги „Дао активності”, громадські активісти з різних куточків України, представники місцевої влади, відповідальні за втілення Положення про бюджет участі.

Запрошені до виступів:
1. Юрій Трофименко - директор ЦГТ АХАЛАР
2. Вікторія Солоніцина - координатор проекту Школа локальної демократії
3. Леся Федоренко (проект „Зелена сцена”, Сергій Безбородько (проект „ЕкоЧернігів”), Олена Загребіна (проект „ЖиваШафа”)

Останні новини Чернігівщини

На 13 осіб зросла кількість хворих на COVID-19 в області

На 13 осіб зросла кількість хворих на COVID-19 в області 12:13

ЗгідноЗгідно з даними щоденного моніторингу, протягом доби в області підтверджено ще 13 діагнозів COVID-19. з даними щоденного моніторингу, протягом доби в області підтверджено ще 13 діагнозів COVID-19.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:03

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Прилуки – учасник програми історичної освіти

Прилуки – учасник програми історичної освіти "Студії Живої Історії 2020" 10:42

У травні поточного року місто Прилуки й сім громад з різних областей України успішно пройшли конкурсний відбір серед ста заявників до програми «Студії Живої Історії 2020».

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 10:30

10 серпня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Чернігові по проспекту Миру будують підвищені пішохідні переходи

У Чернігові по проспекту Миру будують підвищені пішохідні переходи 10:13

У Чернігові по проспекту Миру почали будувати підвищені пішохідні переходи, які змушуватимуть водіїв їхати повільніше.