Відкриття пункту європейської інформації
29 березня о 15 годині в центральній бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбудеться відкриття пункту європейської інформації.
Центральна міська бібліотека ім. М. Коцюбинського стала переможцем серед проектів «Все про Європу: слухай, читай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках», що діють за підтримки програми Євросоюзу «Еразмус +» та Української бібліотечної асоціації.
Проект передбачає активну роботу бібліотеки з популяризації знань про Євросоюз та про європейський вибір України. В Пункті європейської інформації працівники бібліотек допомагатимуть мешканцям міста відкривати й наближати Європу.
Метою роботи Пункту європейської інформації є ефективне інформування громади міста з питань європейської інтеграції, збільшення кількості прихильників європейського вибору, роз’яснення перспектив євроінтеграції.
Також в квітні планується відкриття 13 пунктів на базі бібліотек-філій, які залучатимуть молодь до активної творчої діяльності, інформуватимуть містян про переваги європейських стандартів.
Останні новини Чернігівщини
Фінські партнери відвідали два ліцеї, яким надавали підтримку 09:01
Сьогодні з візитом на Чернігівщині – представники Міністерства закордонних справ та Посольства Фінляндії в Україні. Зокрема, делегація відвідала два заклади освіти у Михайло-Коцюбинському та Киїнці.
Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів 08:56
З вересня 2025 року по лютий 2026 року фахівці Офісів податкових консультантів надали платникам майже 69 тисяч консультацій. Щодня такі консультації стають все більш популярними. Про це повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух на своїй сторінці у Facebook.
20 березня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1486 Російська агресія - Day 1486 Russian aggression
Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17
Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.
Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16
Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.