Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 березня, 18:09:43

Презентація результатів дослідження рівня прогресивності розвитку регіонів України

19.04.2012   12:00Агенцiя

Місце проведення:  Київ
Дата проведення:  19.04.2012
Час проведення:  12:00

19 квітня (четвер), о 12:00  в медіа-холі «RegioNews» відбудеться прес-конференція на тему: "Презентація результатів дослідження рівня прогресивності розвитку регіонів України" з наступним експертним обговоренням проблем регіонального розвитку країни.
Будуть оприлюднені результати дослідження рівня соціального прогресу, кожного з регіонів країни за останній час (АК Крим, 24-х областей та двох міст — м. Київ та м. Севастополь), будуть визначені соціально розвинуті регіони України, регіони, які розвиваються та соціально нерозвинуті регіони країни та проаналізовані причини/наслідки нерівномірності соціального розвитку між різними частинами країни.
Учасники: політолог, канд.політичних наук, керівник дослідницьких програм аналітичного центру <<Universitas>> Олексій Якубін; директор програми «Економічна політика та бізнес» Українського інституту публічної політики Максим Борода; доктор економічних наук, голова правління Інституту економічних досліджень та політичних консультацій Ігор Бураковський; політичний експерт центру «Політика» Володимир Цибулько.

Журналісти можуть акредитуватися за телефонами: 278-80-80, 097-841-30-05.

Адреса: Київ, вул. Хрещатик, 10-Б, 3-й поверх, оф. 8.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини