Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 вересня, 16:45:00

Обласний хореографічний фестиваль–конкурс "Надія - 2016"

10.03.2016   10:00Агенцiя

З метою виявлення і підтримки обдарованих дітей, обміну творчими досягненнями та подальшого розвитку мистецтва танцю на Чернігівщині 10 березня з 10:00 по 16:00 на сцені обласного академічного українського музично – драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка, буде про-ведений обласний хореографічний фестиваль–конкурс «Надія - 2016» серед хореографічних колективів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання).
Завданнями конкурсу є: виявлення кращих постановок та виконавців в класичній, народній, спортивній бальній та сучасній хореографії; пошук нових хореографічних форм та напрямів балетмейстерської роботи; підтримка талановитих хореографів, балетмейстерів-постановників та дитячих хореографічних колективів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання); обмін досвідом; налагодження творчих зв’язків. Захід спрямований на розвиток творчого потенціалу дітей та молоді, їх самореалізацію та духовне самовдосконалення.

Організаторами фестивалю - конкурсу «Надія – 2016» виступають: Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації; Чернігівський обласний методичний центр навчальних закладів культури і мистецтв; обласний академічний український музично–драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка.

Конкурсанти будуть мати можливість показати свою майстерність в п’яти різних хореографічних номінаціях (класичній, народній, спортивній бальній, сучасній хореографії, а також у жанрі стилізації народного танцю) та трьох вікових категоріях.
Всього в конкурсі візьмуть участь близько 800 учнів з 18 мистецьких навчальних закладів області.

Останні новини Чернігівщини

26 вересня - День машинобудівника, Європейський день мов та Міжнародний день боротьби за ліквідацію ядерної зброї

26 вересня - День машинобудівника, Європейський день мов та Міжнародний день боротьби за ліквідацію ядерної зброї 16:37

26 вересня в Україні святкують День машинобудівника, європейський День мов, міжнародний день глухих і день боротьби за повну ліквідацію ядерної зброї.

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини 11:30

На підприємствах машинобудування зайнято понад 3 тис. осіб, що становить 10% від усіх зайнятих у промисловості області.

Урочиста церемонія Посвяти першокурсників у студенти Академії Державної пенітенціарної служби 11:10

Цьогоріч до факультету заочного і контрактного навчання зараховано 179 здобувачів вищої освіти, з них сьогодні 103 студентські квитки було вручено студентам денної форми навчання, освітнього рівня бакалавр за спеціальностями «Право», «Психологія», «Правоохоронна діяльність».

На ділянці ремонту дороги Т-25-19 Холми - Авдіївка укладений фінішний шар нового покриття 11:16

Дорога Т-25-19 - це маршрут, який з'єднує новоутворені Корюківський та Новгород-Сіверський райони Чернігівської області.