Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 11 квітня, 05:27:18

Обласний хореографічний фестиваль–конкурс "Надія - 2016"

10.03.2016   10:00Агенцiя

З метою виявлення і підтримки обдарованих дітей, обміну творчими досягненнями та подальшого розвитку мистецтва танцю на Чернігівщині 10 березня з 10:00 по 16:00 на сцені обласного академічного українського музично – драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка, буде про-ведений обласний хореографічний фестиваль–конкурс «Надія - 2016» серед хореографічних колективів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання).
Завданнями конкурсу є: виявлення кращих постановок та виконавців в класичній, народній, спортивній бальній та сучасній хореографії; пошук нових хореографічних форм та напрямів балетмейстерської роботи; підтримка талановитих хореографів, балетмейстерів-постановників та дитячих хореографічних колективів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання); обмін досвідом; налагодження творчих зв’язків. Захід спрямований на розвиток творчого потенціалу дітей та молоді, їх самореалізацію та духовне самовдосконалення.

Організаторами фестивалю - конкурсу «Надія – 2016» виступають: Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації; Чернігівський обласний методичний центр навчальних закладів культури і мистецтв; обласний академічний український музично–драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка.

Конкурсанти будуть мати можливість показати свою майстерність в п’яти різних хореографічних номінаціях (класичній, народній, спортивній бальній, сучасній хореографії, а також у жанрі стилізації народного танцю) та трьох вікових категоріях.
Всього в конкурсі візьмуть участь близько 800 учнів з 18 мистецьких навчальних закладів області.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 577 нових випадків COVID-19

Виявлено 577 нових випадків COVID-19 18:31

За даними управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 10 квітня в області зафіксовано 577 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 310 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 310 осіб 17:07

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 10 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 6966 осіб.

Чернігівщина має незначний міграційний обмін з іншими країнами світу

Чернігівщина має незначний міграційний обмін з іншими країнами світу 12:22

У 2020 році в загальному обсязі переміщень частка міждержавних склала лише один відсоток. Прибуло в область 69 осіб, вибуло 104 особи.

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєра із Чернігова з 15 кг незаконно добутої риби

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєра із Чернігова з 15 кг незаконно добутої риби 12:14

Дев’ятого квітня, в період нерестової заборони, Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду разом з представниками Національної поліції області на р. Десна, поблизу хутора Єньків Іванівської громади Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 12:05

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини