Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 серпня, 23:50:35

Дискусія "Соціально-трудові права жінок в Україні"

01.03.2016   11:00Агенцiя

Стан дотримання трудових прав працюючих жінок, зокрема, щодо оплати праці, безпечних умов праці на Чернігівщині, можливості покращення захисту прав жінок через механізми колдоговірного регулювання на рівні підприємств і організацій, виконання Україною «Цілей тисячоліття (2000-2015)», визначення пріоритетів захисту прав жінок – ці та інші теми обговорять експерти під час фахової дискусії, що відбудеться 1 березня в «Навчально-методичному центрі профспілок» (вул. Шевченка, 105-а, ауд. 201). Початок – об.11.00. Запрошуємо представників ЗМІ до участі!

Фахова дискусія проводиться за ініціативою Федерації профспілкових організацій Чернігівської області, Департаментів сім'ї, молоді і спорту , соціального захисту населення Чернігівської обласної державної адміністрації, підприємства «Навчально-методичний центр профспілок», Чернігівської обласної організації Спілки жінок України. Участь в обговоренні візьмуть, зокрема, голова Федерації профспілкових організацій Чернігівської області Ігор Москаленко, заступник директора Департаменту сім'ї, молоді і спорту - начальник управління у справах сім'ї та молоді Світлана Скиба, заступник директора Департаменту соціального захисту населення Катерина Тимощенко.


Питання для обговорення:

- Підсумки виконання Україною “Цілей тисячоліття (2000-2015)”: аналіз бар'єрів і перешкод, визначення пріоритетів захисту прав жінок;
- Стан дотримання трудових прав і гарантій для працюючих жінок: оплата праці, безпечні умови праці тощо;
- Державні соціальні гарантії для жінок: народження дитини, догляд за дітьми, охорона здоров'я жінки, пільги, доплати;
- Шляхи створення належних умов для забезпечення жінкам і чоловікам рівних можливостей у трудовій діяльності;
- Проблеми реалізації  соціально-трудових прав жінок-переселенців;
- Порядок поновлення порушених трудових та соціальних прав жінок в аспекті надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 4 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 4 нових випадки COVID-19 17:56

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 2 серпня в області зафіксовано 4 нових випадки COVID-19. Всі захворілі з Чернігова.

У громаді започатковано щорічний спортивно-масовий фестиваль «Богатир – FEST» ім. Терентія Кореня

У громаді започатковано щорічний спортивно-масовий фестиваль «Богатир – FEST» ім. Терентія Кореня 13:42

Депутати Менської міської ради проголосували за внесення змін до Програми культурно-мистецьких заходів на 2020– 2022 роки та включили до заходів фестиваль імені відомого у світі силача Терентія Кореня.

Укрзалізниця оприлюднила перелік поїздів, які запізнюються через негоду в Західній Україні

Укрзалізниця оприлюднила перелік поїздів, які запізнюються через негоду в Західній Україні 13:31

В Україні досі запізнюються низка потягів через несприятливі погодні умови. Затримка складає від 40 хвилин до понад 2 годин.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1 479 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1 479 осіб 13:23

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 2 серпня в області щеплено першою та другою дозою 154 263 людини.

Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області на 1 липня 2021 року - заборгованість 11 млн гривень

Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області на 1 липня 2021 року - заборгованість 11 млн гривень 13:15

На 1 липня 2021 року працівникам підприємств, установ та організацій Чернігівської області вчасно не виплачено 11 млн.грн нарахованої заробітної плати. Це на 32% менше, ніж на початок року.