Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 квітня, 21:59:59

Прес-тур до дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів міста Чернігова

24.02.2016   09:00Агенцiя

24 лютого відбудеться прес-тур до дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Мета прес-туру: ознайомлення з технічним станом харчоблоків, їдалень та освітленням в навчальних закладах.

У заході візьме участь начальник управління освіти Василь Білогура та спеціалісти управління освіти міської ради.

Початок заходу о 9.00 (виїзд від міської ради о 9.00)

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові вшанували пам’ять усіх загиблих у Війні на Незалежність України 21:58

З нагоди четвертої річниці звільнення Чернігівщини від російських окупаційних військ в обласному центрі відбулися тематичні заходи.

Поліція Чернігівщини встановлює обставини та причетних до булінгу школяра 15:10

В ході моніторингу соцмереж поліцейські виявили відео на якому під час поїздки у шкільному автобусі один з хлопців чинить булінг стосовно іншого школяра.

Юні програмісти Чернігівщини на фінальному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з ІТ 14:39

Віра у власні сили та щоденна інтелектуальна праця відкривають безмежні горизонти можливостей.

Крістіна Опанасенко — бронзова призерка Кубка Європи з дзюдо серед юніорів у Познані 13:24

У Познані (Польща) завершився Кубок Європи з дзюдо серед юніорів до 21 року - Poznan Junior European Cup 2026.

Поліцейський з Чернігівщини став чемпіоном України з кікбоксингу 12:26

Наприкінці березня в Києві відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу ISKA. Він зібрав близько 700 спортсменів з 22 областей України. Водночас ці змагання стали відбірковим етапом до Чемпіонату Європи та Чемпіонату світу, що відбудуться цього року в Німеччині та Іспанії відповідно.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини