Просто про Реформу або Децентралізація "На кухні"
Останнім часом помітила, що головні експерти нашої країни знаходяться на кухні, причому на кожній і особливо на свята. Хоча іноді на свята експерти переміщуються в Зал або, якщо передбачено плануванням, в їдальню, в особливо трагічних випадках - за компьютер.
І це нормально. Адже реформа та й будь-які зміни існують лише тоді, коли їх обговорюють на кухнях та на лавках під під'їздами.
Тож давайте поговоримо про РЕФОРМУ №1.
Про реформу Децентралізації.
Але поговоримо просто, як на кухні, без трьохтонних формулювань і заковик інструкцій. Поговоримо, щоб діяти.
Що таке за звір, ця Децентралізація? Що вона дає, а що відбирає? Кому дає, а в кого відбирає? Що чекає піонерів реформи, а що чекає "розумників", які вирішили почекати? Як скористатись можливістю і як прогавити своє? Що буде із землею, дорогами, освітою, медициною? Нащо воно треба і кому?
Якщо Вас цікавлять ці питання, запрошую сьогодні 18.02.2016 р о 18:00 в Обласну бібліотеку ім.Короленка.
Чай, каву, корисні матеріали і цікаву розмову гарантую.
А ТЕПЕР СЕРЙОЗНО:
Запрошую всіх, кого цікавить Реформа Децентралізації до співпраці. Чекаю.
Щоб Чашок на всіх вистачило, запишіться сюди
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.