Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 13:19:52

Підприємці розкажуть про свавілля Чернігівської митниці

12.02.2016   14:30Агенцiя

12 лютого о 14:30 пройде прес-конференція підприємців Чернігівщини, які розкажуть про свавілля Чернігівської митниці.

Місце проведення: готель “Україна” - 4-й поверх, пр-т Миру, 33

З 11.02.2016 зупинено митне оформлення вантажів на Чернігівському терміналі в обласному центрі.

В порушення вимог Митного кодексу, відповідних наказів митних органів України, підприємства міста та області не були попереджені про припинення робити зони митного контролю (зони прибуття). Стабільна робота експортерів та імпортерів Чернігівщини зупинена.

Керівництво Чернігівської митниці ДФС пропонує усім незадоволеним суб'єктам ЗЕД проводити митні процедури на митному терміналі, який відкритий у смт. Козелець або при перетині кордону з Україною.

Фактично, Чернігівською митницею ДФС та ДФС України зруйновано цивілізований європейський формат обслуговування українських та іноземних підприємств за принципом “єдиного вікна”.

Підприємці Чернігівщини звернулись до управління СБУ Чернігівської області, міського голови, голови ОДА та голови обласної ради з вимогою негайно прийняти міри щодо поновлення роботи митного терміналу в штатному режимі.

Ще однією вимогою підприємницької громади міста є негайне звільнення з посади керівника Чернігівської митниці ДФС Шавлака О.В. як такого, що своїми діями та бездіяльністю блокує стабільну роботу товаровиробників міста та області. Чернігівську митницю ДФС має очолити професіонал з беззаперечною репутацією та розумінням побудови партнерських відносин з роботодавцями нашої держави.

Організатор — підприємницька коаліція “Сіверщина”

Контактна особа:

Анна Шерман — 095-778-32-38

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини