Зустріч Чернігівського клубу блогерів
Гостя заходу — київська журналістка, яка більше ніж рік тому залишила столицю заради життя у селі в Чернігівській області. Хто ж вона — представниця модної нині течиї «дауншифтинг» чи просто самостійна, сильна і впевнена у собі жінка?
Чому виникло бажання полишити кар`єру і переїхати в глибинку? Як виживає у селі, як складаються стосунки з односельцями, як управляється з хазяйством, чим займає вільний час — і чи знаходиться той вільний час? Гостя клубу каже, що причин переїхати до села в неї було одразу три. Які саме? Дізнаємось на заході.
На учасників клубу чекає цікава і відверта розповідь. Реальний досвід — із перших вуст.
Приходьте: 31 березня, о 17.00, в пабі «Варенікс» (просп. Миру, 54). Вхід вільний.
Останні новини Чернігівщини
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.
«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40
Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.
Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17
На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською
На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37
Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.
Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06
Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.