Прес-тур до Чернігівського обласного протитуберкульозного диспансеру
20 січня відбудеться прес-тур для представників засобів масової інформації та громадських активістів до Чернігівського обласного протитуберкульозного диспансеру.
Під час заходу присутні будуть ознайомлені з роботою відділень установи, та проблемами з якими стикнувся головний протитуберкульозний заклад області.
По закінченні оглядової частини відбудеться прес-конференція за участі новопризначеного Головного лікаря обласного протитуберкульозного диспансеру Миколи Дейкуна та представників управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації.
Початок прес-туру об 11.00, 20 січня. Місце збору вхід до адміністративного корпусу на території Чернігівського обласного протитуберкульозного диспансеру.
Контактні особи:
Сергій Старченко тел. 093-914-14-67
Ярослав Вольский тел. 050-595-98-70
Останні новини Чернігівщини
Робоча група продовжує підготовку Стратегії розвитку Чернігівської громади 16:41
У Чернігові продовжується робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки.
Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19
З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.
Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28
У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.
Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34
У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.
Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49
Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.