Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 листопада, 08:21:50

"Культурний десант"

10.01.2016   15:00Агенцiя

10 січня о 15.00 у Новорічному містечку на Красній площі відбудеться показ анімаційних фільмів в рамках проекту «Моя країна – Україна» від громадської організації «Культурний Десант». Громадська організація є організатором безкоштовних показів українських фільмів для мешканців звільнених міст Донбасу з метою просування української культури на Сході. Перші покази незалежного патріотичного кіно пройшли у Слов’янську та Краматорську. Жителі та гості м. Чернігова також вже мали змогу ознайомитися з цим проектом, показ якого відбувся у серпні 2015 року на Алеї героїв.

Проект «Моя країна – Україна» – це серіал, що складаєтьсяз трьоххвилинних анімаційних фільмів, створених молодими українськими режисерами, аніматорами, художниками. Художній керівник проекту – Степан Коваль, студія-виробник – «Новаторфільм» за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Кожна серія мультсеріалу розповідає відому або забуту казку, історію, легенду з конкретного міста України – будь-то велике місто або маленьке село, поле або море.

Фільми цього серіалу формують національну свідомість, гордість за свою країну, допомагають виховувати майбутнє покоління українців.

Запрошуємо всіх чернігівців, небайдужих до долі українського сучасного кіно та української культури, до відео-перегляду та підтримки цієї ініціативи.

Також під час та після показу мультиплікаційних фільмів відбудеться концерт чернігівських рок-гуртів.

Останні новини Чернігівщини

26 листопада: цей день в Україні і світі

26 листопада: цей день в Україні і світі 08:20

День 1372 Російська агресія - Day 1372 Russian aggression

На шпагаті: як чернігівські медійники борються за свободу слова в умовах війни 16:52

В умовах війни свобода слова, доступ до публічної інформації та права журналістів знаходяться на такому собі шпагаті між суспільним інтересом та обмеженнями національної безпеки.

Сплачуйте податки правильно: детальний розбір на прикладі майнових податків 16:34

Для спрощення процесу сплати податків Державна податкова служба України підготувала для громадян пам’ятку з детальними інструкціями щодо сплати податкових зобов’язань з майнових податків, зокрема земельного податку, як через мобільні застосунки банків, так і у касі банківських установ

В Україні запрацював  Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин

В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 16:16

Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці.

На місці падіння безпілотника в Чернігові ремонтують покрівлі та допомагають мешканцям 16:10

Сьогодні на вулиці, що постраждала 24 листопада 2025 року від падіння ворожого безпілотника, працюють комунальні служби — КП «Деснянське», КП «Новозаводське», «ЖЕК-13» та «ЖЕК-10».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини