Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 16 лютого, 18:21:07

Робоча поїздка Віце-прем’єр-міністра України Геннадія Зубка

10.12.2015   10:30Агенцiя

10 грудня, у четвер, в області з робочим візитом перебуватиме Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіональногорозвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко.
Віце-прем’єр-міністр України огляне системи дистанційного контролю та керування КП «Чернігівводоканал», каналізаційну насосну станцію №1, підкачувальну насосну станції КЕП «Чернігівська ТЕЦ» фірми ТОВ «Технова».

10.30 год. — представники ЗМІ запрошуються до будівлі КП «Чернігівводоканал»( вул. Жабинського, 15), де відбудеться презентація впровадження проектів «Розвиток міської інфраструктури» та «Підвищення енергоефективності у секторі централізованого теплопостачання».По завершенню заходу відбудеться прес-підхід.

   
Контактний телефон: (0462) 67-53-72.

Запрошуються представники засобів масової інформації до висвітлення заходу.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:15

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.

Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49

Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини