Круглий стіл "Сучасні виклики забезпечення прав людини в Україні"
Захід проходить у рамках акції "16 днів проти насильства" і з нагоди Міжнародного дня захисту прав людини (10 грудня).
Круглий стіл відбудеться 9 грудня о 10.00 в приміщенні Навчально-методичного центру профспілок (вул. Шевченка, 105-а).
Організатори: Навчально-методичний центр Федерації профспілкових організацій Чернігівської області.
Програма заходу, учасники та теми виступів - у приєднаному файлі.
Додаткову інформацію можна отримати за тел.: 95-42-07.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:40
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігів розширив соціальні послуги для сімей із дітьми завдяки проєкту ЮНІСЕФ 11:31
8 грудня в Чернігові відбулося засідання Координаційної ради з реалізації Стратегії забезпечення права кожної дитини на зростання в сімейному оточенні на 2024–2028 роки.
11 грудня: цей день в Україні і світі 09:22
День 1387 Російська агресія - Day 1387 Russian aggression