Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 серпня, 15:53:20

Прес-конференціякоаліції громадських об’єднань: "Спрощена система під загрозою"

08.12.2015   11:00Агенцiя

8 грудня об 11.00 в дискусійному клубі «Експертна думка» (м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 6а) відбудеться прес-конференція коаліції громадських об’єднань щодо загрози для спрощеної системиоподаткування.

Під час заходу учасники коаліції детально розкажуть про ситуацію, що склалася, та повідомлять що вже зроблено та що ще заплановано втілити.

У зверненні коаліції йдеться наступне: «Сьогодні малий та середній бізнес знаходиться на межі виживання. Будь яке необдумане втручання неминуче призведе до неконтрольованого соціального вибуху.

Урядом внесено проект закону України «Про створення конкурентних умов в оподаткуванні та стимулювання економічної діяльності в Україні». Цей законопроект не передбачає жодних реформ та забезпечує чиновникам нові корупційні схеми. Банально підвищує податки та ліквідує спрощену систему оподаткування. Спричинить масове банкрутство бізнесу та збільшить безробіття в країні.

Для відстоювання позиції малого та середнього бізнесу на обласному рівні формується відкрита Коаліція громадських об’єднань. Яка наполегливо стоїть на конструктивній позиції необхідності проведення повноцінної податкової реформи та запровадження на цей час Мораторію на зміни спрощеної системи оподаткування для юридичних та фізичних осіб».

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця

На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця 14:57

Оперативники та слідчі відділення поліції №1 (селище Короп) Новгород-Сіверського відділу поліції затримали 54-річного чоловіка, причетного до заподіяння тяжких тілесних ушкоджень односельцю під час спільного вживання алкогольних напоїв.

 Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року

Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року 12:55

Менш ніж за тиждень стартує новий навчальний рік. Як підготувалася до нього Чернігівщина, розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління освіти і науки ОДА Юрій Музика.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:51

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

27 серпня: цей день в Україні і світі

27 серпня: цей день в Україні і світі 08:50

День 1646 Російська агресія - Day 1646 Russian aggression

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі»

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06

Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини