"Розгін чернігівського Євромайдану. Два роки потому." Віче
25 листопада з 13.00 по 19.30 буде проходити ряд заходів, де ми згадаємо події розгону чернігівського Євромайдану.
Минуло вже два роки з часів тих жахливих подій, але наразі досі не покарано винуватців, які вчиняли злочини проти українського народу. Ми зобов'язані пам'ятати про події тих часів.
Саме тому, в день розгону Євромайдана у Чернігові, 25 листопада відбудуться заходи в пам'ять про чернігівський Євромайдан.
О 18.00 почнеться народне Віче, відкриття якого буде супроводжуватись виконанням Державного Гімну України. Потім розпочнеться трансляція відео-сюжетів подій, які відбулись два роки тому, під час розгону Євромайдану у Чернігові.
Також з 18.30 і до 19.30 буде працювати «Вільний мікрофон», де кожен бажаючий може висловити своє бачення та думки.
Останні новини Чернігівщини
Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові 09:39
4 березня під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2026 році.
За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ 09:32
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно в.о начальника УЖКГ однієї з міських рад Чернігівської області. Їй інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України)
На Чернігівщині затверджено Регіональний план управління відходами до 2033 року 09:31
Розпорядженням начальника ОВА В'ячеслава Чауса від 2 березня поточного року № 414 затверджено Регіональний план управління відходами в області до 2033 року.
Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі 09:30
Чернігівщина — регіон, який щодня живе в умовах підвищеної безпекової загрози через близькість до кордону з країною-агресором. Відтак системна та довгострокова підтримка громад залишається критично важливою.
5 березня: цей день в Україні і світі 09:23
День 1471 Російська агресія - Day 1471 Russian aggression