Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 червня, 03:06:46

Конкурс відео-зізнань у коханні "Любов рятує світ!» в рамках міжнародної кампанії «16 активних днів проти гендерного насильства"

25.11.2015   18:00Агенцiя

25 листопада 2015 року о 18:00 в приміщенні ТРЦ «Hollywood» відбудеться відкриття інформаційної кампанії «Любов рятує світ!», яка організована Чернігівським обласним відділенням ВБО «Всеукраїнська Мережа людей, які живуть з ВІЛ», Департаментом сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА.

Головною метою проведення цієї акції є прагнення організаторів не тільки ще раз привернути увагу громадськості до проблеми існування насильства у нашому суспільстві (що дуже часто стає табуйованною темою), але й мотивувати людей проявляти турботу, піклування, кохання та любов по відношенню один до одного.

Головними спікерами відкриття стануть:
- Мойсеєнко Анжела Вячеславівна (директор ЧОВВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ»)
- Лемеш Ніна Петрівна (директор Департаментом сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА)
 
Шановні журналісти! Є велике прохання до Вас – пройти попередню акредитацію на цій захід за телефоном 093-76-93-236 (Бубенчикова Світлана). Це зумовлено тим, що нам необхідно попередити охорону торгівельного центру про приблизну кількість ЗМІ на відкритті. Завчасно вдячні Вам за розуміння!

Останні новини Чернігівщини

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова 19:27

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Менської районної державної адміністрації нового керівника – Євгена Соловйова.

АНОНСИ ПОДІЙ