Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 липня, 10:31:34

ІСАР "Єднання" представить в Чернігові дві нові програми для громадських організацій

23.03.2012   11:00Агенцiя

В п'ятницю, 23 березня в 11.00 годині в прес-клубі "Чиста політика" (м. Чернігів, вул. Г.Полуботка, 6А )  відбудеться презентація Програми UNITER з підтримки організаційної спроможності організацій громадянського суспільства та Програми "Школа фондів громад".

Захід проводитимуть представники Iніціативного центру сприяння активності та розвитку громадського почину "Єднання" (ІСАР "Єднання").

На презентації Ви зможете детальніше дізнатися про конкурс грантів Програми UNITER, завдяки якому Ваші організації можуть отримати ваучери (гранти) для власного організаційного розвитку. Презентація може бути цікавою також і для організацій, які надають послуги з проведення тренінгів для ОГС.

Програма "Школа фондів громад" має на меті сприяння розвитку фондів громад в Україні для підвищення їх ролі у вирішенні місцевих проблем і забезпечення їх активної майбутньої життєдіяльності. В цій частині презентації Ви зможете дізнатися яким чином можна прийняти участь у конкурсі ІСАР "Єднання", який спрямований на підтримку серйозних ініціатив зі створення та розвитку фондів громад. Це може бути також цікаво і для ініціативних груп з населених пунктів області, які прагнуть створити фонд громади.

Останні новини Чернігівщини

5 липня - День працівників морського і річкового флоту

5 липня - День працівників морського і річкового флоту 09:51

Напевно, немає на світі людини, яка не дивилася б з захопленням у бездонні сині морські простори, мріючи коли-небудь відправитися на білосніжному лайнері в захоплюючу подорож. Невипадково професія моряка оточена таким романтичним ореолом, і багато хлопців марять мрією стати капітаном далекого плавання.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області 14:22

За даними Управління охорони здоров’я на 11 годину 4 липня в області зафіксовано 11 нових випадків COVID-19. З них п'ять виявлено у Варвинському районі, по одному в Сновському та Носівському районах, по два у Прилуках та Чернігові.

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею 13:58

Будинок в якому зараз знаходиться Сосницький краєзнавчий музей ім. Ю.С.Виноградського, був побудований лікарем Щербаковим у 1870 році. З 1890 року належав князю Волконському. В 1899 році він був капітально відремонтований, про що свідчать дата на металевій прикрасі при вході у будинок. Останнім кому належав будинок – це був лікар П.В.Ольденборгер.