Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 вересня, 23:43:29

Всеукраїнський музейний страйк

18.11.2015   13:30Агенцiя

Відповідно до рішень Міністерства культури України та адміністрації Національного музею історії України, у зв’язку із затвердженням нової структури Національного музею історії України повністю ліквідується структура Музею історичних коштовностей України – філії Національного музею історії України.

Колектив Музею історичних коштовностей України висловлює свою категоричну незгоду з цим рішенням, бо воно спрямоване на знищення музею як музейної одиниці та ліквідацію статусу його колекції.

Свою незгоду музейники висловили у численних зверненнях до Президента України, Прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради України, міністра культури України. Але жодної відповіді на це не отримали.

Сьогодні проти колективу Музею історичних коштовностей України здійснюються репресивні заходи, які покликані змінити точку зору та погодитися на запропоновану нову структуру.

У зв’язку з цим 18 листопада оголошується Всеукраїнський музейний страйк, який відбуватиметься з 13-30 до 14-30.

Чернігівський історичний музей імені В.В. Тарновського висловлює свою підтримку колективу Музею історичних коштовностей України та повідомляє, що 18 листопада 2015 року протягом 13-30 – 14-30 в музейних експозиціях не будуть проводитися екскурсії для відвідувачів, а співробітниками музею не будуть надаватися консультації.

Просимо наших відвідувачів з розумінням поставитися до цього.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19 19:41

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 16 вересня в області зафіксовано 169 нових випадків COVID-19.

Владислав Кухар: Усі, хто зараз у стаціонарі з діагнозом Covid-19 – невакциновані й наразі жалкують, що не зробили вчасно щеплення

Владислав Кухар: Усі, хто зараз у стаціонарі з діагнозом Covid-19 – невакциновані й наразі жалкують, що не зробили вчасно щеплення 19:35

У Чернігові днями вакцинували проти Covid-19 вже 50-тисячного мешканця. Проведення масової вакцинації в нашому місті було однією з тем обговорення на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради, 16 вересня.

Про дотримання суб’єктами господарювання законодавства у фітосанітарній сфері йшлося під час семінару за участю чернігівських студентів

Про дотримання суб’єктами господарювання законодавства у фітосанітарній сфері йшлося під час семінару за участю чернігівських студентів 19:30

16 вересня в Управлінні фітосанітарної безпеки відбувся семінар на тему «Дотримання суб’єктами господарювання законодавства у сфері насінництва та розсадництва, охорони прав на сорти рослин, захисту рослин, а також запобігання поширенню контрафактного насіння при здійсненні реалізації та зберіганні насіння і садивного матеріалу». До участі у ньому запросили студентів випускного курсу Чернігівського Національного технологічного університету, які навчаються за спеціальністю «Агрономія».

В’ячеслав Чаус: Формування тарифу на тепло залежить від місцевої влади. Наше завдання – максимальна співпраця

В’ячеслав Чаус: Формування тарифу на тепло залежить від місцевої влади. Наше завдання – максимальна співпраця 17:03

Уже зовсім скоро розпочнеться черговий опалювальний сезон. І чим ближче, тим «гарячіше» обговорюються тарифні питання.

Цифровізація в архівній справі – тема зустрічі голови обласної ради Олени Дмитренко з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим 14:35

Сьогодні голова обласної ради Олена Дмитренко провела робочу зустріч з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим та директором Державного архіву Чернігівської області Раїсою Воробей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини