"Як нам облаштувати Україну: молодь і політика"
Час проведення: 20 листопада 2015 року об 11:00.
Місце проведення: Чернігівський національний технологічний університет за адресою: вул. Шевченка 95, корпусу № 1, аудиторія 224.
Мета – створити майданчик для діалогу молоді, представників освіти і наукових кіл, влади, громадських організацій навколо проблем розвитку політичної свідомості та соціалізації сучасної молоді, її політичної участі та громадської активності; постановка проблемних питань в ході дискусії і пошуки продуктивних шляхів їх вирішення.
Партнери: ГО «Чернігів Європейський», ГО «Інститут інноваційного розвитку суспільства».
У програмі:
1. Дискусія: обговорення тем
- Діти незалежності: штрихи до проспективного соціально-психологічного портрету – Фролов Павло, кандидат психологічних наук, старший науковий співробітник, завідувач лабораторії соціально-психологічних технологій Інституту соціальної та політичної психології НАПН України, віце-президент Асоціації політичних психологів України.
- Соціально-психологічні детермінанти успішних суспільних перетворень – Жовтянська Валерія, кандидат психологічних наук, старший науковий співробітник лабораторії методології психосоціальних і політико-психологічних досліджень Інституту соціальної та політичної психології НАПН України, член Асоціації політичних психологів України.
- Місцеві вибори 2015: соціально-психологічний аспект – Рибаченко Віктор, доцент кафедри зв’язків із громадськістю та реклами Київського національного університету культури та мистецтв, консультант Верховної Ради України, шеф-редактор газети "Час і події", віце-президент Асоціації політичних психологів України.
2. Молодіжний флеш-моб :«Переміг на виборах? – Працюй!»
3. Майстер-клас доктора психологічних наук, професора, завідувача лабораторії психології мас і спільнот Інституту соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук України, члена президії Асоціації політичних психологів України Васютинського В.О. «Симулякри масової політичної свідомості: неминуче і минуще».
До участі запрошуються молодіжні громадські організації, молодь м. Чернігова, представники наукових кіл, освіти, політики, владних структур.
Заявки можна зробити на адресу : kafedra.osdn@gmail.com
або за телефоном : 67-47-15
093 82 69 263 – Олена Сергіївна, 050 216 38 81 – Катерина Олексіївна
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.