Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 грудня, 02:33:55

Круглий стіл "Чернігів: синергія у трикутнику "громада-влада-ЗМІ"

29.10.2015   12:00Агенцiя

У четвер 29-го жовтня 2015 р. о 12.00  прес-центр «Місцеві вибори – 2015. Чернігівщина»  (вул. Шевченка, 5,  4-й поверх)  запрошує представників громадських і благодійних організацій, волонтерських груп, бізнесу, власників та працівників мас-медіа усіх типів і форм власності, а також представників місцевих органів влади та місцевого самоврядування, наукового співтовариства - на круглий стіл, ініційований  Українським форумом благодійників (УФБ), Асоціацією «Спільний простір» та Комітетом «Рівність можливостей».

Організатори поінформують про результати медіа-моніторингу висвітлення у чернігівських та ЗМІ інших регіонів кращих практик волонтерства і благодійності. Також громадські активісти розкажуть про міжрегіональний обмін досвідом для налагодження комунікації в трикутнику «громадянське суспільство-влада-ЗМІ» та стимулювання партнерства в розв’язанні конкретних соціальних проблем на загальнонаціональному та регіональному рівні.   

Спікери:

Олександр Чекмишев, керівник моніторингових проектів Асоціації «Спільний простір», голова Комітету «Рівність можливостей»
Леся Ярошенко, координатор партнерських інформаційних проектів Українського форуму благодійників та Асоціації «Спільний простір»

Дата проведення: 29-го жовтня 2015 р. початок о 12.00 

 Місце проведення: Чернігів, вул. Шевченка, 5, (4 поверх),  прес-центр «Місцеві вибори – 2015. Чернігівщина».

 

Останні новини Чернігівщини

 За минулу добу в Чернігівській області виявлено 133 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 133 нових випадки COVID-19 17:28

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 1 грудня в області зафіксовано 133 нових випадки COVID-19. Зокрема 77 — у Чернігівському районі (в тому числі 65 — у Чернігові), 20 — у Корюківському, 19 — у Прилуцькому, 12 — у Новгород-Сіверському районі та 5 — у Ніжинському. 48 захворілих госпіталізовані.

На Чернігівщині ухвалено регіональну програму боротьби з амброзіє

На Чернігівщині ухвалено регіональну програму боротьби з амброзіє 17:23

30 листопада депутати обласної ради на пленарному засіданні сесії підтримали і ухвалили запропоновану Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області регіональну цільову програму боротьби з карантинним бур’яном - амброзією полинолистою, розраховану на 2022-2026 роки.

Інформація про розстріл мігрантів у Чорнобильській зоні - ФЕЙК

Інформація про розстріл мігрантів у Чорнобильській зоні - ФЕЙК 17:17

У мережі Інтернет почало ширитися відео, на якому, начебто, зняті тепловізійною камерою кадри розстрілу групи осіб.

Продовжується облаштування wim-майданчика для зважування фур поблизу Ніжина

Продовжується облаштування wim-майданчика для зважування фур поблизу Ніжина 12:32

На автомобільній дорозі Р-67 Чернігів - Ніжин - Прилуки - Пирятин між селами Талалаївка та Хвилівка Ніжинського району облаштовується другий в області WIM-майданчик для автоматичного зважування вантажівок у русі.

Вироком суду призначено покарання жінці за незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів з  метою збуту до установи з виконання покарань

Вироком суду призначено покарання жінці за незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів з метою збуту до установи з виконання покарань 12:23

Вироком Новозаводського районного суду м.Чернігова від 29.11.2021 жительку одного з сіл Чернігівського району та області визнано винною у незаконному придбанні та зберіганні наркотичних засобів з метою збуту (ч.2 ст.307 КК України).