Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 лютого, 23:28:55

Круглий стіл “Актуальні питання сприяння розвитку громадянського суспільства в Чернігівській області”

21.03.2012   15:00Агенцiя

Запрошуємо взяти участь у засіданні круглого столу “Актуальні питання сприяння розвитку громадянського суспільства в Чернігівській області”, на якому планується обговорити перші кроки з реалізації обласної програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2012–2015 роки “Чернігівська громада”.
Захід відбудеться 21 березня 2012 р., о 15:00 год. у залі № 2 облдержадміністрації (вул. Шевченка, 7, м. Чернігів).

Питання для обговорення:
1. Обговорення проектів розпорядження “Про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями та творчими спілками, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету” та Положення про ресурсний центр сприяння інститутам громадянського суспільства.
2. Підготовка аналітичного звіту “Стан розвитку громадянського суспільства в області: кількісні та якісні показники діяльності інститутів громадянського суспільства”.
Якщо Ви маєте пропозиції до порядку денного засідання круглого столу (що стосуються реалізації обласної програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2012–2015 роки “Чернігівська громада”) та бажаєте виступити, просимо надати свої пропозиції не пізніше 19 березня ц.р. на електронну адресу Управління (uvp@cg.ukrtel.net).

З проектами розпорядження “Про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями та творчими спілками, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету” та Положення про ресурсний центр сприяння інститутам громадянського суспільства можна ознайомитись на веб-сайті облдержадміністрації за адресою: http://www.cg.gov.ua/single_page.php?menu_id=4240&NameTable=single_page&TypeCod=&DEPAT=2899&pm=oda_menu.
З обласною програмою можна ознайомитись на веб-сайті облдержадміністрації у рубриці “Пріоритети”, підрубриці “Цільові програми” за адресою: http://www.cg.gov.ua/single_page.php?menu_id=4664&NameTable=single_page&TypeCod=&DEPAT=2899&pm=oda_menu.

Останні новини Чернігівщини

Досвід прикордонних громад Чернігівщини стане у пригоді під час повоєнного відновлення 22:41

30 січня в Укрінформі відбувалась презентація напрацювань проекту «Підвищення стійкості та безпеки звільнених територіальних громад Чернігівської області», який був реалізований у 4 пілотних територіальних громадах – Городянській, Ріпкинській, Тупичівській та Новобілоуській.

Про деколонізацію назви головної бібліотеки Чернігівщини

Про деколонізацію назви головної бібліотеки Чернігівщини 22:38

Наступного дня після вшанування подвигу Героїв Крут у ЗМІ з’явилася інформація, що за дорученням Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної військової адміністрації в Комунальному закладі «Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека імені В. Г. Короленка» Чернігівської обласної ради розпочато процес її перейменування.

Міжнародна організація з Нідерландів допомагає Чернігівщині у відновленні пошкоджених будинків 22:35

ZOA — міжнародна організація з надання допомоги та відновлення, яка базується в Нідерландах, і працює у 15 країнах по всьому світу

Чернігівські рятувальники роз'яснили про небезпеку виходу на тонку кригу водойм

Чернігівські рятувальники роз'яснили про небезпеку виходу на тонку кригу водойм 22:31

31 січня співробітники Головного управління та Чернігівського районного управління ДСНС в області здійснили профілактичні інструктажі серед громадян та любителів зимової риболовлі на річці Стрижень, що протікає в обласному центрі.

Обстріл села в Чернігівській області: вже 4 загиблих, одна людина поранена 22:25

Через обстріл села Єліне Чернігівської області загинули чотири людини.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини