Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 листопада, 20:34:41

Презентація громадської правоохоронної структури "Сєвєр"

20.10.2015   12:00Агенцiя

20 жовтня 2015 року о 12-00 за адресою: м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка 6А (у приміщенні дискусійного клубу «Експертна думка»), відбудеться прес-конференція, на якій буде презентована створена в Чернігівській області цивільна громадська правоохоронна структура – громадське формування з охорони громадського порядку і державного кордону «Сєвєр».
 У ході прес-конференції будуть висвітлені наступні питання:
- Цілі і завдання, які ставить перед собою громадське формування;
- Презентація плану розвитку Формування за напрямами:
охорона державного кордону;
боротьба з порушеннями громадського порядку та профілактична робота серед населення регіону;
проведення роботи з національно-патріотичного виховання серед дітей та молоді відповідно до Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 — 2020 роки, затвердженої Указом Президента України від 13 жовтня 2015 року № 580/2015
Запитання та відповіді.

У прес-конференції беруть участь:

  • Горний Юрій Борисович, начальник Штабу громадського формування
  • Акулич Микола Сергійович, командир підрозділу аеророзвідки «Сєвєр»
  • Рокитський Євген Леонідович, член Громадської ради при Адміністрації Державної прикордонної служби України
  • Алексеєва Світлана Михайлівна, голова Правління Фонду підтримки безпеки Сіверщини

Представники УМВС України в Чернігівській області та Чернігівського Прикордонного загону Північного регіонального управління ДПС України.

Громадське формування з охорони громадського порядку і державного кордону «Сєвєр» створене за ініціативи патріотично налаштованих соціально активних громадян з числа бійців добровольчого батальйону «Сєвєр», волонтерів та громадських активістів і здійснює свою діяльність відповідно до Конституції України, Закону України "Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону" від 22 червня 2000 року №1835-ІІІ, інших законодавчих та нормативно-правових актів України, рішень місцевих державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування з питань охорони громадського порядку і державного кордону, боротьби із злочинністю і адмінправопорушеннями.
Головна мета створення громадського формування – згуртування небайдужих до долі північних рубежів держави і країни в цілому соціально свідомих громадян задля сприяння органам місцевого самоврядування, правоохоронним органам, підрозділам Державної прикордонної служби України та органам виконавчої влади, а також посадовим особам у запобіганні та припиненні кримінальних і адміністративних правопорушень, захисті життя та здоров'я громадян, інтересів суспільства і держави від протиправних посягань, а також у рятуванні людей і майна під час стихійного лиха та інших надзвичайних ситуацій.
Створене свідомими патріотами для забезпечення безпеки.
Згуртувавшись – ми сила!

Додаткову інформацію можна отримати:
зателефонувавши – 653-588 або (073) 4880550
написавши – sever.gf.chernigov@gmail.com
прочитавши - www.facebook.com/severbat

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації 15:48

Запрошуємо жінок з Чернігівської області на навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» — серію освітніх тренінгів, що відбуватимуться з 6 по 8 грудня 2023 року у місті Прилуки.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Ніжинському районі 15:14

Поліція встановлює обставини дорожньо-транспортної пригоди в селищі Лосинівка, внаслідок якої загинув пішохід.

Відновлення школи №13, житло для ВПО та поповнення парку комунальної техніки: результат роботи Чернігівради з партнерами 15:12

Попередній робочий тиждень був результативним для Чернігівської міської ради у питаннях співпраці з міжнародними партнерами.

29 листопада 2023 року відбулося відкриття безпечного простору для жінок та дівчат «Рівна серед рівних» 15:07

Це простір, де жінки та дівчата можуть зустрічатися одна з одною, об’єднуватися, отримувати індивідуальну психологічну та соціальну допомогу.

Перекриття руху автотранспорту по вул. Зеленій продовжили до 30 грудня 15:05

Перекриття руху автотранспорту по вул.Зеленій від вул. Гончої до прибудинкової території будинку №8 по вул. Зеленій триватиме до 20:00 год. 30 грудня.