Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 листопада, 19:23:56

Всеукраїнський день боротьби з захворюванням на рак молочної залози

20.10.2015   09:00Агенцiя

20 жовтня, в рамках Всеукраїнського для боротьби з захворюванням  на рак молочної залози, обласний онкологічний диспансер проводить день «відкритих дверей» — пропонується обстеження жінок лікарями мамологами.
Звертатися без направлення до реєстратури поліклініки з 9 до 15 години.
Рак молочної залози є найпоширенішим злоякісним новоутворенням і посідає перше місце (18,1%) у структурі онкологічної захворюваності серед жінок.
Щороку в області виявляється понад 350 хворих на рак молочної залози. Прогноз захворювання залежить від діагностики і стадії, на якій виявлена пухлина. Чим раніше жінка звертається до лікаря, тим сприятливіший прогноз і менше зусиль та часу буде витрачено на лікування.
Початок: о 9:00 год.
Місце проведення: Чернігівський обласний онкологічний диспансер (пр. Миру, 211).

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації 15:48

Запрошуємо жінок з Чернігівської області на навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» — серію освітніх тренінгів, що відбуватимуться з 6 по 8 грудня 2023 року у місті Прилуки.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Ніжинському районі 15:14

Поліція встановлює обставини дорожньо-транспортної пригоди в селищі Лосинівка, внаслідок якої загинув пішохід.

Відновлення школи №13, житло для ВПО та поповнення парку комунальної техніки: результат роботи Чернігівради з партнерами 15:12

Попередній робочий тиждень був результативним для Чернігівської міської ради у питаннях співпраці з міжнародними партнерами.

29 листопада 2023 року відбулося відкриття безпечного простору для жінок та дівчат «Рівна серед рівних» 15:07

Це простір, де жінки та дівчата можуть зустрічатися одна з одною, об’єднуватися, отримувати індивідуальну психологічну та соціальну допомогу.

Перекриття руху автотранспорту по вул. Зеленій продовжили до 30 грудня 15:05

Перекриття руху автотранспорту по вул.Зеленій від вул. Гончої до прибудинкової території будинку №8 по вул. Зеленій триватиме до 20:00 год. 30 грудня.