Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 листопада, 19:32:47

Чи зменшиться рівень корупції в новообраних радах Чернігівщини?

20.10.2015   11:00Агенцiя

Представники семи політичних сил завтра, 20 жовтня, будуть думати, як зробити діяльність майбутньої Чернігівської міської ради прозорою, під час круглого столу «Які партії на Чернігівщині  робитимуть Ради прозорішими  і які відмовилися це робити?». В рамках заходу також будуть презентовані результати всеукраїнської громадської компанії «Прозорі ради» у Чернігівській  області.

Так, приймати участь у круглому столі погодилися кандидат на посаду міського голови від «Самопомочі» Володимир Зуб та керівник міського осередку Ольга Хоніч, представник «Опозиційного блоку» Олег Шеремет та «Радикальної партії Олега Ляшка» Дмитро Блауш.

Також, свої представників пообіцяли направити «Блок Петра Порошенка «Солідарність»», «Демократичний Альянс», «Батьківщина» та «Аграрнапартія». Конкретної відповіді щодо своєї участі так і не дали представники партії «Наш край».

Організатори круглого столу, через засоби масової інформації, звертаються до представників інших політичних сил завітати на захід.

В рамках  круглого столу  будуть озвучені відповіді на наступні питання:

-  Які місцеві осередки партій підписали, а які відмовилися підписати меморандум про впровадження нового антикорупційного законодавства на рівні місцевих рад?
-  Які антикорупційні норми мають в першу чергу бути прийнятими після виборів?
-  Які можливості для громадян та журналістів відкриють запровадження норм нового антикорупційного законодавства на рівні місцевих рад?

Час проведення:  20 жовтня, 11:00
Місце проведення: дискусійний клуб «Експертна думка», за адресоюм.Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка 6 –а
Запрошуємо журналістів взяти участь у заході. Реєстрація відбуватиметься на місці.
Контактна особа для преси: Павло Пущенко (063)4785562

Захід організовується громадською організацією «Чернігівський освітній центр «Ініціатива»  спільно з Центром політичних студій та аналітики (Київ) в рамках проекту “Об’єднуємося заради реформ” (UNITER), що реалізується Pact в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації 15:48

Запрошуємо жінок з Чернігівської області на навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» — серію освітніх тренінгів, що відбуватимуться з 6 по 8 грудня 2023 року у місті Прилуки.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Ніжинському районі 15:14

Поліція встановлює обставини дорожньо-транспортної пригоди в селищі Лосинівка, внаслідок якої загинув пішохід.

Відновлення школи №13, житло для ВПО та поповнення парку комунальної техніки: результат роботи Чернігівради з партнерами 15:12

Попередній робочий тиждень був результативним для Чернігівської міської ради у питаннях співпраці з міжнародними партнерами.

29 листопада 2023 року відбулося відкриття безпечного простору для жінок та дівчат «Рівна серед рівних» 15:07

Це простір, де жінки та дівчата можуть зустрічатися одна з одною, об’єднуватися, отримувати індивідуальну психологічну та соціальну допомогу.

Перекриття руху автотранспорту по вул. Зеленій продовжили до 30 грудня 15:05

Перекриття руху автотранспорту по вул.Зеленій від вул. Гончої до прибудинкової території будинку №8 по вул. Зеленій триватиме до 20:00 год. 30 грудня.