Іловайська операція у фотографіях
29 вересня о 12.00 в Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній» (у Колегіумі, на Валу) відкриється фотовиставка «Іловайськ».
Вона присвячена річниці Іловайської операції і всім — хто загинув і тим, хто лишився живим — у трагічному її вогні.
Фотографії Олександра Глядєлова, Максима Дондюка, Максима Левіна та Маркіяна Лисейка — свідоцтва подій першого штурму Іловайська у серпні 2014 року, висування батальйону «Донбас» до села Осиково 14 серпня, бойових дій та обставин перебування українських сил в Іловайську 17-29 серпня (зачистка села Грабське, вхід в Іловайськ, бої в місті, спроба прориву з оточення).
«Ми залишилися живими там, де загинули інші. Ми пам’ятаємо, і не можемо дозволити пустити це в забуття. Ми чекаємо на справедливість», — так фотокореспонденти охарактеризували виставку.
Останні новини Чернігівщини
Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36
Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.
З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24
Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.
Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24
У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.
"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв