Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 лютого, 15:41:17

Aкція "Захисти себе" до Всесвітнього дня контрацепції

26.09.2015   12:30Агенцiя

Всесвітній день контрацепції відмічається щорічно 26 вересня починаючи з 2007 року.
На жаль, далеко не всі знають, як правильно берегти своє здоров'я.
Всесвітній день контрацепції, покликаний просвіщати людей в темі збереження репродуктивного здоров’я під час сексуальних зв'язків.
Згідно з цифрами, у світі приблизно 80 мільйонів жінок стикаються з проблемою незапланованої вагітності і четверта їх частина, а це 2 мільйони, вирішується на аборт (який, до слова, не завжди робиться легально в медичних установах і іноді закінчується вельми плачевно). У результаті майже 70 тисяч жінок гинуть в результаті неправильно зробленої операції або ускладнень після неї.
Чернігівська громадська організація «Жменя» до Всесвітнього дня контрацепції проводить ряд заходів спрямованих на покращення обізнаності населення репродуктивного віку про засоби контрацепції та важливість їх використання,
А саме:

12:30 в сквері ім. Попудренка відбудеться акція «Захисти себе», під час якої містянам буде запропоновано відповісти на питання про методи контрацепції та висловити свою думку, чому саме важливо користуватися засобами контрацепції.

В бібліотеці ім. Коцюбинського працюватиме  Інформаційна виставка присвячена Всесвітньому дню контрацепції.
Протягом дня відбуватиметься розповсюдження інформаційних матеріалів на тему про сучасні засоби контрацепції.
Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до заходів до Всесвітнього Дня Контрацепції

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 13:31

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

Чотири маршрути можуть припинити роботу: місто звернулося до МВА

Чотири маршрути можуть припинити роботу: місто звернулося до МВА 10:39

10 лютого 2026 року перевізник ТОВ «Епітранс» офіційно повідомив управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради про намір з 1 березня 2026 року припинити обслуговування автобусів на маршрутах №20, 22, 29 та 31.

Поліція документує наслідки ударів росіян на Чернігівщині: поранено людину 10:07

Вчора та сьогодні вранці ворог вкотре атакував Чернігівщину безпілотниками: під ударами росіян були Новгород-Сіверський та Корюківський райони.

Блокування накладних скоротилось до 0,1%: результати реформування системи моніторингу ДПС 10:04

Станом на сьогодні частка податкових накладних реєстрацію яких зупинено, становить лише 0,1%. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух.

В області шукають помічників ветеранів: як долучитися до команди фахівців

В області шукають помічників ветеранів: як долучитися до команди фахівців 09:57

Учора, 16 лютого, через платформу «е-Ветеран» розпочався конкурсний відбір на посади фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб.